1.1 Проблеми адаптації тимчасово переміщених дітей у приймальних ...

В цій статті описується підхід до формування адаптивного освітнього процесу згідно Регламенту відновлення освітнього процесу в закладах освіти міста Києва та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень від 20.05.2020 р. (далі – Регламент) – етапи формування змішаного розкладу уроків, безпечне пересування здобувачів освіти по НВК, можливі перешкоди на всіх етапах адаптації до нового формату роботи.

joomlaженский портал

Клієнт завжди правий: чому важливий і як налагодити зворотний зв ...

Зворотний зв'язок дистанційного освітнього процесу МО вихователів ГПД НВК № 240 "Соціум"

joomlaженский портал
Четвер, 21 травня 2020 10:33

До Дня вишиванки

Сьогодні – День вишиванки! » Профспілка працівників освіти і науки ...

Вітаємо всіх. Районне методичне об'єднання вихователів ГПД Оболонського району продовжує свою роботу. До вашої уваги нова добірка майстер-класів присвячена українській вишиванці. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

joomlaженский портал
Неділя, 17 травня 2020 08:29

YouTube канали для викладачів

The English Channels: вісім YouTube-каналів для вивчення англійської

Центр технологій дистанційного навчання є структурним підрозділом НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Мета діяльності Центру: забезпечення співробітників Університету ресурсами для цифровізації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного та змішаного навчання;

joomlaженский портал

Рей Дуглас Бредбері "Усмішка" | Тест з зарубіжної літератури – «На ...

Красножон Альбіна Єдгарівна ЗЗСО № 233 Матеріали до уроку Рей Дуглас Бредбері «Усмішка»

joomlaженский портал
Четвер, 14 травня 2020 10:32

Відкритий урок 2020

ВідкритийУрок2020 «Англійська мова » для 11 класів. (16.03.2020 ...

Nataliia Dovzhenkova, teacher at school No 18 Англійська мова 11 клас:

Light, camera, actions.  

Virtual trip around Europe

 

joomlaженский портал
Четвер, 14 травня 2020 10:27

COVID-19: уроки для учнів 6-10 класів

Вчителі можуть провести урок біології про коронавірус та отримати ...

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО “Смарт освіта” за підтримки МОН розробили дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19. Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті НУШ .

Урок знайомить учнів зі шляхами передачі інфекції, дає практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавірусу та як вберегти себе. Матеріали допоможуть учням дізнатися більше про COVID-19, зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

Загалом розроблено чотири версії уроків для учнів 6-8-х та 9-10-х класів.

joomlaженский портал
Четвер, 14 травня 2020 10:21

Підготовка до ЗНО

Онлайн курси підготовки до ЗНО з усіх предметів | BeSmart

Фонд Максима Степанова запустив безкоштовну навчальну платформу з підготовки школярів до ЗНО “Be Smart”
Зараз на платформі представлено курси з 9 предметів: української мови, української літератури, фізики, хімії, географії, історії України, англійської мови, математики та біології.
Тести, завдання та відеоуроки є безкоштовними. Щоб отримати до них доступ, необхідно лише зареєструватися на платформі. Окрім навчальних матеріалів, на ресурсі також є рекомендації від учителів щодо того, що необхідно для успішного складання ЗНО. Сайт має офіційний гриф МОН, а всі матеріали відповідають навчальним програмам.

joomlaженский портал

Сонце і діти: здоров'я чи небезпека?

Доброго здоров'я усім батькам і дітям бажає Районне методичне об'єднання вихователів Групи подовженого дня Оболонського району! Дбаючи про ваше дозвілля, майстерня «Творимо диво своїми руками» підготувала кілька майстер-класів. Бажаю, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана Вами мрія здійснювалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них – заповітним.

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 44