З 12.02.2018 по 16.02.2018 відбулась робоча поїздка педагогічних працівників, організована НМЦ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, до Угорщини (м. Будапешт)  та Словакії (м. Братислава) з метою  ознайомлення з особливостями освіти в цих європейських країнах. Поїздка була доволі насиченою та продуктивною.

joomlaженский портал

"Цей загадковий Південний материк …" 

Першого лютого у школі № 170 відбулось засідання круглого стола для вчителів географії із співробітниками Національного антарктичного наукового центру, які дуже цікаво поділилися своїм досвідом з вчителями природничого циклу та розповіли про життя і  роботу на науковій  станції "Академік Вернадський" Гідробіолог Олександр Савицький розповів про Антарктиду, її минуле та майбутнє, а дослідник-метеоролог Олександр Полудень про наукову станцію "Академік Вернадський". Вчителі обмінялись думками, задали питання, на які отримали відповіді.

Заступник директора Миронова С.Г. привітала гостей заходу і подарувала пам'ятний сувенір-подяку.

Вчителі району висловили подяку організаторам цього заходу за цікаву бесіду.

 

 

Українська антарктична станція Академік Вернадський (завантажити)

Антарктида: вчора, сьогодні ,завтра (завантажити)

joomlaженский портал
Четвер, 01 лютого 2018 17:37

Змагання з футзалу

Результат пошуку зображень за запитом "змагання з футзалу"

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 31.01.2018 № 87 " Про проведення  І групового етапу змагань з футзалу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району"   (завантажити)

joomlaженский портал

25 січня 2018 року в СШ № 252 імені Василя Симоненка відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови на тему: «Основні аспекти формування ключових компетентностей з англійської мови». Захід проходив за участю Буренко Валентини Миколаївни, доцента кафедри методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидата педагогічних наук, автора підручників “Dive into English”.

joomlaженский портал

Результат пошуку зображень за запитом "шкільний бібліотекар 2017"

   14.12.2017  у  НВК «Оболонь» відбувся районний семінар-практикум для  шкільних бібліотекарів з теми: «Робота шкільної бібліотеки як центру інформаційної підтримки навчально-виховного процесу (з досвіду роботи в програмі «ШБІЦ-інфо»)».  Метою семінару є створення на базі навчальних закладів бібліотек інформаційного середовища для налагодження принципово нової системи обслуговування учасників навчально-виховного процесу шляхом застосуванням ІКТ.  

  Зі вступним словом «Місце шкільної бібліотеки як інформаційного центру гімназії в системі навчально-виховного процесу» до бібліотекарів звернулась директор гімназії «Оболонь»Зубченко Т.М., яка наприкінці свого виступу побажала бібліотекарям плідної праці на семінарі.

  Під час семінару завідуюча бібліотекою НВК «Оболонь» Черевко Л.П. представила презентацію першої професійної бібліотечно-інформаційної системи для загальноосвітніх навчальних закладів. Бібліотекарі Оболонського району обговорили шляхи провадження проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», з метою формування і наповнення фондів сучасними і актуальними матеріалами, впровадження  ІКТ у практику бібліотечно-інформаційного обслуговування для  перетворення бібліотечного обслуговування у повноцінне інформаційне обслуговування навчально-виховного процесу.

   Бібліотекарі СШ № 214 Грабалюк Галина Василівна і СШ №210 Гаврилюк Наталія Миколаївна, та школи І-ІІІ ст. № 256 Гончарова Юлія Володимирівна виступили зі звітами-презентаціями про свою роботу в міжатестаційний період.

  Методист РНМЦ Биховченко С.П. ознайомила бібліотекарів з особливостями забезпечення підручниками учнів 7 кл. та роботи шкільних бібліотекарів у грудні 2017-січні 2018 р р.:

 Наприкінці кожний бібліотекар отримав привітання-побажання з прийдешніми святами, чим всі були приємно  здивовані.

  Шкільні бібліотекарі висловлюють щиру подяку адміністрації та зав.біліотекою гімназії «Оболонь» за організацію та проведення семінару-практикуму.

   

 

  

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 37