Картинки по запросу біологія олімпіада

10 листопада у ЗЗСО № 194 "Перспектива" відбувся ІІ етап олімпіади з біології у якій прийняли участь 202 учні.

Попередні результати (протоколи)

Завдання

Відповіді

joomlaженский портал

Картинки по запросу лінгвістика

10 листопада відбувся ІІ етап олімпіади з лінгвістики. ЗЗСО № 240 "Соціум" гостинно зустріла учнів району.

Попередні результати

Завдання

Відповіді

joomlaженский портал

Картинки по запросу англійська мова

9 листопада 2019 року у ЗЗСО № 252 імені Василя Симоненка відбувся ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови у якій прийняли участь 404 учні зі шкіл району.

Попередні результати (протоколи)

Завдання

Відповіді

joomlaженский портал

Картинки по запросу startup days 2019

16-17 листопада та 6-7 грудня з 10:00 до 18:00 в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) Київським молодіжним центром в партнерстві з «Коучинг Клуб» заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS» для учнівської та студентської молоді міста Києва.
Що на вас чекає?

joomlaженский портал
Середа, 30 жовтня 2019 12:24

МАН - 2019

Картинки по запросу малая академія наук

У грудні 2019 року стартує І( районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення Малої академії наук України (Київської Малої академії наук учнівської молоді)

Наказ Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 210 від 17.10.2019 року

joomlaженский портал
П'ятниця, 25 жовтня 2019 09:23

ОЛІМПІАДА - 2019

Картинки по запросу олімпіади з навчальних предметів 2019

У жовтні стартував І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а з 9 листопада 2019 року починається ІІ (районний) етап.

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056

Наказ Міністерства освіти і науки України від 06 серпня 2019 року № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році»

Наказ Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 жовтня 2019 року № 192 «Про проведення I (шкільного) та II (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році»

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації "Про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 - 2020 н.р."

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації "Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 - 2020 н.р."

Картинки по запросу графік олімпіад 2019

додаток 1 Графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації "Про склад комісій з організації та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 - 2020 н.р."

joomlaженский портал

Картинки по запросу Націєтворчий контент інтеграції на уроці23 жовтня 2019 року  у школі І-ІІІ ступенів № 8 з успіхом  пройшов  калейдоскоп методичних ідей для вчителів-словесників Оболонського району міста Києва «Націєтворчий контент інтеграції на уроці»  –  феєричне свято національного духу, розкутої думки та розкриленої творчості.

joomlaженский портал

Картинки по запросу інформаційні технологіїОдними з першочергових завдань розвитку суспільства є цифровізація економіки, у т.ч. освіти шляхом створення відповідних цифрових освітянських платформ, у т.ч. для використання в управлінні освітою». Згідно Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 рр. використання цифрових технологій у сфері освіти має носити багатоплатформний наскрізний характер і здійснюватися як під час навчального процесу, так і під час взаємодії учнів, батьків, учителів. «Від комп’ютерних класів до цифрових технологій у кожному учнівському портфелі, кожному класі, у кожного вчителя, на кожній парті - такою є цифрова трансформація сучасної повної загальної середньої освіти». Цифрові технології мають допомогти вчителю «автоматизувати більшу частину своєї роботи, вивільняючи час на пошук, спілкування, самовдосконалення, індивідуальну роботу з учнями, забезпечують зворотній зв’язок, підвищують ефективність управління навчальним процесом та освітою в цілому».

joomlaженский портал

Картинки по запросу міжнародна співпраця між Україною та Німеччиною

         Саме 2019 рік став 19-м роком нашої міжнародної дружби та обміном між учнями гімназії  імені Теодора-Хойсса з міста Піннеберг (Німеччина, федеральна земля Шлезвіг-Хольштайн) та спеціалізованої школи №14 імені українського професора С.Ф. Грушевського.  На початку вересня з 03.09 по 11.09.2019 нашим німецьким партнерам була запропонована програма, яка завершилась презентацією спільно створених групових проектів  «Вклад відомих німців в культурний та історичний розвиток міста Києва».

          Ці проекти були результатом творчої, плідної та креативної співпраці вчителів, учнів та батьків. Учні з обох сторін є послами миру, взаєморозуміння та дружби між німецьким і українським народами.  Прощальний вечір з друзями був переповнений планами щодо наступної зустрічі в місті Піннеберзі, що відбудеться вже весною 2020 року в Німеччині і стане ювілейною. До нових зустрічей і спільних звершень!

фотозвіт

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 39