Середа, 19 грудня 2018 10:01

Семінар-практикум для вчителів української мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Картинки по запросу Реалізація сучасних педагогічних технологій

13.12.2018 в ЗЗСО № 29 відбувся семінар-практикум Реалізація сучасних педагогічних технологій в контексті положень «Нової української школи»

      Присутнім запропонували долучитися до написання есе…

Яким має бути жарт?

     Досить часто ми в компанії ровесників, друзів, знайомих жартуємо, щоб підняти всім настрій, часом щоб розрядити напругу, яка буває при зустрічі людей, які малознайомі між собою. Ми розповідаємо анекдоти, згадуємо якусь кумедну історію, свідком якої були самі чи чули про неї від  інших.  А інколи починаємо жартувати, обравши предметом сміху когось із присутніх. І ось тепер найцікавіше. Кого ми вибираємо на роль жертви, хто стає об’єктом нашого жарту?

         А коли на наші жарти хтось починає ображатися, ми вказуємо на брак у того почуття гумору. І не звинувачуємо себе у відсутності почуття толерантності,  вихованості, порядності.

        Коли ми сміємося над самим собою, це ознака нашої сили і душевного здоров’я. Психологи зазначають, що сміх корисний для людини, бо він знімає нервову напругу. Тому треба сміятись так, щоб дарувати радість і позитивні емоції, а для цього перш за все треба любити тих, хто поруч з тобою.

       Вирішивши пожартувати , пам’ятай, що сміх – це слово, яке може не тільки розвеселити, підняти настрій, але й поранити. Недарма говорить народ: «Слово не горобець, вилетить – не впіймаєш». Слово може бути і стрілою з отруєним наконечником. Тому не поспішай стріляти.

       Більш детальну інформацію можна знайти  на сайті НМЦ.

Матеріали семінару

Фотозвіт

 

Читати 56 разів