Середа, 19 грудня 2018 08:43

Методичний тренінг для вчителів природничого циклу

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение     

18 грудня 2018 року на базі школи № 9 пройшов районний семінар-прктикум (методичний тренінг) для вчителів природничого циклу на тему «Інноваційний підхід до розвитку креативних здібностей учнів».

      У роботі семінару взяли участь 27 вчителів Оболонського району. Відкрила семінар методист НМЦ УО  Антонова О.Н., мета семінару була пов’язана з усвідомленням вчителями необхідності суттєвих змін у сучасній освіті, які пов’язані з прискоренням розвитку людства.

     Директор школи Кучук С.Ю. презентувала освітню платформу навчального закладу, розповіла про експериментальну діяльність педагогічного колективу.

     Вчитель біології  Лавринчук В.Г. у своїй презентації «Інтегроване навчання як освітній пазл» сфокусувала увагу на Новій Українській Школі і інтегрованому навчанні.

     Цікаву практичну частину підготували вчителі природничої кафедри (Талько М.А., Демиденко Г.С., Короленко Г.І.,Кобилинська Г.П), а саме урок-квест – «Natural guest», де дві команди на які поділилися учасники методичного тренінгу, пройшли всі станції і відповідали на поставлені запитання.

      Заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратенко Н.Г. познайомила учасників семінару  з «Лайфхаками природничих тижнів» у школі.

     Підводячи підсумки семінару вчителями природничого циклу району була створена «Карта вражень», де присутні поділилися своїми думками відносно проведеного семінару.

Презентація освітньої платформи навчального закладу

Презентація "Інтегроване навчання як освітній пазл"

Презентація "Лайфхаки природничих тижнів"

Фотозвіт

Читати 53 разів