Середа, 28 листопада 2018 06:50

«Навчання-Якість-Моніторинг»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Картинки по запросу тренінг-марафон «Навчання-Якість-Моніторинг»

22 листопада 2018р.  у Конгрес-холі Grand Holl  розпочався XII Міжнародний тренінг-марафон «Навчання-Якість-Моніторинг» для керівників освітньої галузі. У роботі конференції взяли участь керівники ЗЗСО №№ 9, 18,  20, 104, 168, 219, 233, 245, НВК «Оболонь» та практичні психологи НВК «Потенціал».

 Навчально-демонстраційну пленарну сесію відкрила  Ірина Маноха, доктор психологічних наук, професор, директор Східно-Європейського Інституту Психології (Україна-Франція). Учасники конференції мали змогу послухати  науковців з м. Гданська ( Польща), поспілкуватись з Іваном Бехом, доктором психологічних наук, професором, дійсним членом (академіком) НАПН України, зустрітись з доктором наук Польської Академії Наук, керівником Київського представництва, який  приділив увагу напрямам роботи і спільним проектам 2018 року. Пленарна панельна дискусія продовжилась на тему: «Реформування освіти: перспективи Нової Української Школи».

  Роздумами про  НУШ поділились: Т. Федунова – Голова Асоціації керівників шкіл м.Києва, О.Косенчук-  директор Ukrainian Global School та інші спікери.

  Учасники конференції  познайомились з «ROBOBUS – пересувною лабораторією робототехніки», побували на майстер-класі польських колег «ДИТИНА І ТРАВМА», стали  учасниками майстер-класу і театралізованої вистави «Школа Комедійної імпровізації» (Театр «Чорний квадрат»). На конференції велика увага була приділена питанням   здобутків, проблем та перспективі інтеграції у європейський освітній простір, управлінню якістю освіти (стандартизації та інноваційності ), моніторингу якості освіти (засобам,технології та перспективі) та іншим важливим питанням освітнього процесу та його реформуванню.  

Міжнародна  конференція продовжить свою роботу 22, 23 і 24 листопада 2018р.  в Міжнародному конгрес-центрі «Український Дім».

 Фотозвіт

Читати 224 разів