Середа, 28 листопада 2018 06:44

Семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Картинки по запросу нуш робота групи продовженого дня

25.10.2018 р. на базі школи І-ІІІ ступенів № 232 Оболонського району          м. Києва відбувся районний семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня «Організація роботи ГПД в концепції НУШ».

   Директор школи  Рижова В.О. привітала учасників семінару та познайомила з роботою школи і перспективами розвитку.

   Вихователь-методист Маслун О.А. розповіла про новий порядок створення і роботи ГПД в школах в реалізації концепції НУШ і познайомила учасників семінару з нормативними документами.

   Вихователь Ілюшенкова О.В. поділилася досвідом роботи і провела презентацію «Реалізація концепції НУШ в ГПД в школі І-ІІІ ступенів № 232 Оболонського району м. Києва».

   Вихователі Павлова В.В., Дудко Т.І. презентували учасникам семінару бесіду-релаксацію з творчим завданням «Краса врятує світ».  

   Вчитель Христенко Н.А. показала фрагмент інтегрованого творчого заняття з використанням LEGO 6 цеглинок, музичних інструментів та елементами казки.

   Про використання в школі І-ІІІ ступенів № 232 Оболонсього району м. Києва інтерактивних технологій (інтерактивна підлога) для активізації пізнавальної діяльності дітей молодшого шкільного віку розповіла вчитель початкових класів Звіздовська Н.О. і провела майстер-клас.

   Учасники семінару під керівництвом вчителя Федюніної А.С. виготовляли з синельного дроту пухнастого зайця.

   А також під час семінару був показаний фрагмент спортивної години з танцювальними вправами, який провела вчитель фізичного виховання      Савицька А.С.

Фотозвіт

 

Читати 359 разів