Вівторок, 27 листопада 2018 15:07

Майстер-клас для вчителів трудового навчання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Картинки по запросу історія об'ємної вишивки 

На базі НВК «Оболонь» відбувся майстер-клас вчителів трудового навчання на тему: «Проектування та виготовлення виробів, оздоблених об'ємною вишивкою».

 Вчитель трудового навчання НВК «Оболонь» Михайлова О.О. ознайомила присутніх з історією створення об'ємної вишивки, видами та зразками  цікавих виробів.

 Педагоги ознайомились з  особливостями проектування виробів, технологією їх створення, особливостями реалізації власного творчого  проекту, виготовили фрагменти виробів та спільно відпрацювали технологічні прийоми та технологічну послідовність виконання об'ємної вишивки гладдю.

 Під час підведення  підсумків майстер-класу вчителі трудового навчання позитивно оцінили: оригінальність проведення заходу, ступінь деталізації оснащення, раціональність використаного часу, відповідність методів меті, змісту, формі та засобам навчання та культуру спілкування майстра. Присутні педагоги обговорили питання подальшого застосування об'ємної вишивки на уроках технології у 9-10класах.

Перший майстер клас,  у цьому році, відбувся! Попереду багато цікавого, адже в цьому році вчителі трудового навчання  працюватимуть за оновленими та новими програмами з трудового навчання та технологій.

ФОТОЗВІТ 

 Т. Рибачек

методист НМЦ

 

Читати 198 разів