Середа, 07 листопада 2018 11:49

Коучинг-сесія для вчителів - словесників

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Картинки по запросу навчання в інтернеті

5.11.2018 р у НВК №157 відбулась коучинг-сесія на  тему: "Компетентнісний підхід до викладання української мови та літератури", яка мала на меті    ознайомлення з досвідом роботи учасників коучинг-сесії та набуття практичних умінь з реалізації компетентнісного підходу на уроках української мови та літератури.

         Карась І. В., заступник директора з навчально- виховної роботи, звернулась зі вступним словом до присутніх та ознайомила з системою компетентностей та шляхами їх реалізації. Учитель української мови та літератури Струк О.Ф. порушила питання реалізації інформаційної компетентності через створення квестів для опрацювання біографій письменників на уроках української літератури. Вона на прикладі квесту "Тарас Шевченко" розповіла, як працювати з "хмарними" технологіями, зокрема в програмі one note, як створювати квест та добирати нестандартні завдання для творчої реалізації дитячого потенціалу.

Давидюк С.В, учитель української мови та літератури, поділилась системою варіативних домашніх завдань, які урізноманітнюють форми підготовки до занять, сприяють не лише відтворенню матеріалу, а й творчій його інтерпретації.

Зесенко Г.Ф., учитель української мови та літератури, торкнулась компетентності самоосвіти учнів, зокрема проблеми дистанційного навчання. Вона продемонструвала, як можна організувати дистанційне навчання для учнів різних вікових категорій, ознайомила з методикою підготовки таких занять та їх структурою.

Бурнашова О.А. поділилась досвідом урізноманітнення уроків літератури шляхом "оживлення" героїв та інсценування творів, а Піскаленко С.В., учитель української мови запропонувала до уваги присутніх систему роботи з розвитку читацьких компетентностей.

        Гості отримали інструкції, пам`ятки та  методичні матеріали, які допоможуть впроваджувати інноваційні технології у роботу   педагогів. Присутні високо оцінили  організацію та проведення заходу та систему роботи вчителів української мови та літератури НВК №157. 

 (фотозвіт та матеріали семінару)

посилання на квест  https://obolon365-my.sharepoint.com/:o:/g/personal/o_pastoven_obolon365_net/EskWv7FrrbRGni03MkR4oW8BjLJsr8f6H8-fCOSk_8BT5w

Читати 158 разів Останнє редагування Середа, 07 листопада 2018 11:57