Четвер, 15 березня 2018 05:47

Семінар-практикум для шкільних бібліотекарів та вчителів зарубіжної літератури

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

28 лютого 2018 року школа І-ІІІ ст. № 226 приймала вчителів зарубіжної літератури та шкільних бібліотекарів. Для цієї категорії працівників був підготовлений та проведений районний семінар-практикум  з теми: «Співпраця шкільного бібліотекаря та вчителя зарубіжної літератури  у формуванні інтересу учнів до читання» з метою познайомити учасників семінару з досвідом спільної роботи вчителя зарубіжної літератури і шкільного бібліотекаря у проведенні заходів різних напрямків, спрямованих на формування стійкого інтересу школярів до літератури, прилучення до читання, розвиток навичок зв’язного мовлення, виразного читання та творчих здібностей учнів.

 

До учасників семінару зі вступним словом  «Розвиток навички до читання як основа формування компетентностей учня» звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Зінченко Н.А. та побажала шкільним бібліотекарям та вчителям плідної співпраці.

Вчитель зарубіжної літератури Загоруйко В.П.  та завідуюча  шкільною  бібліотекою

Слоніцька Л.О. поділились досвідом співпраці у формуванні інтересу учнів до читання.

 Учні 8 та 5 класів  М.Колодяжна, М.Хоменко, Р.Качко продемонстрували мініколаж з творів зарубіжних письменників «Зустріч з літературними героями».

Бібліотекарі СШ № 14 Кузнєцова Людмила Володимирівна, ЗЗСО № 285Заболотна Валентина Ярославівна, школи-інтернату № 21 Коваленко Ірина Віталіївна виступили зі звітами-презентаціями про свою роботу в міжатестаційний період.

Завідуюча бібліотекою ЗЗСО № 225 Саприкіна Н.Г. виступила з інформацією «Універсальна десятична класифікація (УДК): поетапний перехід».

           Бренд-менеджер видавництва «Ранок» Апенько Анастасія. Ознайомила учасників семінару з новими надходженнями художньої літератури та каталогом серії «Шкільний підручник», що підготувало для шкіл видавництво.

          Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури Лендьєл Н.В. підвела підсумки роботи семінару

          Методисти РНМЦ Берегова Н.І. та Биховченко С.П. висловили щиру подяку адміністрації та колективу школи за організацію та проведення семінару-практикуму.

   

   

Читати 177 разів