Четвер, 01 березня 2018 20:10

Семінар-практикум для вчителів німецької мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

21 лютого 2018 р. в СШ № 16 відбувся районний семінар-практикум для вчителів німецької мови на тему: «Проактивна навчальна позиція учнів як необхідний елемент в процесі вивчення німецької мови як другої іноземної».

 

           На початку зустрічі заступник директора з НВР Дядюк Оксана Андріївна привітала учасників заходу та розповіла про напрямки діяльності кафедри іноземних мов.

          Шпак Лариса Віталіївна, вчитель німецької мови вищої категорії, вчитель-методист СШ № 16 розповіла про такий необхідний елемент в процесі вивчення німецької мови як проактивна навчальна позиція учнів та ознайомила присутніх з характерними ознаками сучасного уроку,  загальними вимогами до нього. Зокрема, вона відзначила, що сучасний урок – це спільна праця та творчість учителя й учнів, які спрямовані на досягнення найкращого результату. Він проводиться не для учнів, а разом з ними. Насамкінець Лариса Віталіївна продемонструвала відеофрагменти нетрадиційних уроків.

          Романенко Ірина Вікторівна, вчитель німецької мови вищої категорії, вчитель-методист НВК № 143 продемонструвати фрагмент  уроку у 6 класі з використанням інтерактивної дошки на тему: «Школа», поділилась досвідом роботи закладу щодо формування позитивної мотивації навчальної діяльності учнів під час вивчення другої іноземної мови та розповіла про традиційні заходи, які проводяться у школі, а саме: створення тематичних газет, конкурс малюнків, вивчення німецьких традицій та культури, знайомство з біографією відомих німців тощо.

         Учасники семінару висловили подяку організаторам за високий рівень проведення семінару. Зустріч була плідною, змістовною та  корисною для всіх учасників семінару.

 

м

Читати 246 разів Останнє редагування Четвер, 01 березня 2018 20:16