Четвер, 26 жовтня 2017 05:32

Інтеграція екологічної культури у життя людини 21 століття

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  

У наші дні не лише проявляється велика зацікавленість до питань стійкої екологічної освіти, а й спостерігається можливість і необхідність доповнення ідей стійкого розвитку до практики екологічної освіти. Екологічна освіта повинна  «виробляти» у людей такі моделі поведінки, норми і принципи дій в соціо-природному середовищі, які породжують і відтворюють екологічний розвиток. Усвідомлюючи, що в сьогоднішніх умовах постає проблема більш раціонального використання природних ресурсів та збереження довкілля для нашої держави напрошується висновок, що стратегічним завданням професійної підготовки спеціаліста будь-якого профілю перш за все повинно бути формування екологічної культури.

 

Саме про це йшла мова на семінарі-практикумі для  вчителів біології та хімії, який 24 жовтня 2017 року  організували та провели вчителі школи № 170 і

№ 245 Оболонського району міста Києва.

Розпочала семінар заступник директора з НВР школи № 170 Миронова С.Г., яка розповіла про інтеграцію екологічної культури у життя людини 21 століття. Вчителі висловили подяку начальнику відділу  з провадження екологічних проектів КП «Київкомунсервіс» Мельничук-Володькіної  В.В за цікавий виступ щодо культури поводження з відходами в сучасному місті та проблемами і шляхами їх вирішення, а також представнику центру реабілітації Дарницького району за майстер-клас, проведений для вчителів району.

Антонова О.Н., методист НМЦ

    

 

 

Читати 234 разів Останнє редагування Середа, 21 лютого 2018 19:20