Субота, 14 жовтня 2017 06:48

Семінар для вчителів німецької мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   

11 жовтня 2017 року в cпеціалізованій школі № 239  відбувся семінар для вчителів німецької мови на тему: «Нова навчальна програма з німецької мови та (нові) підручники для школи видавництва Hueber».

 

У червні 2017 року була затверджена нова навчальна програма МОН України з іноземних мов для основної школи. Цей рамковий документ ставить нові вимоги до вчителів та нові очікування до учнів. На семінарі вчителі ознайомилися з основними змінами, яких зазнала нова програма з німецької мови для 5-9 класів та на практиці переконалися в тому, що (нові) підручники видавництва Hueber (Beste Freunde, Planet Plus) є найкращими помічниками вчителів на шляху реалізації  нових цілей та завдань у процесі навчання, а також розвитку ключових компетентностей учнів, відображених у нових навчальних програмах.

Учасники висловили подяку пані Бойко Тетяні, офіційному методисту видавництва Hueber, викладачу Гете-Інституту в Україні, кандидату філологічних наук та отримали сертифікати про участь в семінарі для портфоліо викладачів.

Читати 268 разів Останнє редагування Середа, 21 лютого 2018 19:20