Понеділок, 20 березня 2017 05:46

Майстер-клас в СПШ № 244

Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

15 березня 2017 року в спеціалізованій початковій школі № 244 відбувся майстер-клас на тему: «Організація міжнародної діяльності в початковій школі».

     Вчителі англійської мови: Яблонська Алла Олександрівна – голова шкільного МО, Яблонська Ольга Євгенівна і Топчій Лариса Миколаївна поділились досвідом участі в міжнародній програмі eTwinning.

     Яблонська А.О. розповіла про напрямки роботи в даній програмі, її мету і можливості для вчителів та учнів. Зокрема, для вчителів проходять різноманітні освітньо-методичні заходи, а саме: міжнародні семінари і конференції, вебінари, практичні сесії, on-line курси, зустрічі з учителями та амбасадорами (керівниками даної програми в конкретному регіоні) тощо. Для учнів – це участь у багатьох міжнародних проектах, on-line зустрічі і спілкування з однолітками з різних країн світу.

       

Про роботу з учнями над окремими проектами розповіла Топчій Л.М. Пізнавальним і цікавим для них виявився проект «Let’s visit our monuments together!» («Давайте відвідаємо наші історичні пам’ятки разом!»), під час роботи над яким учні побували в багатьох місцях Києва, поглибили знання про місто і  його історію та зуміли представити свої враження у проекті. Також учитель поділилась досвідом з присутніми, як стати учасником програми e-Twinning.

     Сучасні технології навчання – невід’ємна частина сьогоднішнього навчального процесу. Практичне  їх застосування відобразила вчитель англійської мови Яблонська О.Є., показавши на конкретних прикладах, як використовувати той чи інший засіб під час навчання англійської мови та в позакласній і позаурочній діяльності, до прикладу: Prezi (створення презентацій), Padlet (on-line дошка), Voki (за допомогою цієї програми учні школи створили ляльку, яка давала завдання), Animoto (створення відео), сайт Flipgorilla (за допомогою цього сайту учні створили власну інтерактивну книжечку «Twinna Smily’s fairy tale», яка стала популярною серед країн – учасників e-Twinning).

     За час участі в програмі e-Twinning навчальний заклад отримав українські та міжнародні нагороди і був визнаний найкращим в номінаціях: «National Quality Label» («Національний Знак Якості»), «European Quality Label» («Європейський Знак Якості»), «За найкращий проект 2016 року» та «Кращий проект місяця» 2017 р.

     У кінці зустрічі вчителі – учасники майстер-класу отримали mini-books (маленькі книжечки) для практичного використання на уроках англійської мови.  

    

Н.Бондар

Методист НМЦ

   

Читати 392 разів