Понеділок, 20 лютого 2017 08:46

Семінар-практикум для вихователів ГПД

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

«Творчий підхід до організації роботи на ГПД»

  

Розпочався семінар виконанням Державного гімну України, гімну школи та пісень про Україну у виконанні учнів 4-Б класу під керівництвом учителя мистецтва Машовець І.Е.

Вихователь ГПД Нікітіна Л.П. для учнів 4-А класу провела цікавий майстер-клас з виготовлення вітальної листівки до свята весни «Весні назустріч».

Гостей семінару особливо зацікавило відвідування локації використання комп’ютерних програм з метою розвитку творчих здібностей учнів на ГПД, яку провела вчитель англійської мови, вихователь ГПД Коваленко А.С.

Елементи проведення спортивної години «Козацькі забави» представила на розсуд вихователів району вчитель фізичної культури Найденко Н.В. та вихователь ГПД Машовець І.Е.

Вчитель англійської мови Яблонська О.Е. розповіла про співпрацю вихователів ГПД і вчителя англійської мови. Елементи роботи над проектом програми «еTwinning».

Практичний психолог школи Соловйова І.П. у вигляді тренінгу провела для гостей комплекс інтерактивних вправ на ГПД з метою розвитку в учнів емоційного інтелекту.

З учнями 3-А класу вихователь ГПД Янкіна Н.О.  показала, яким може бути засідання гуртка і заняття на ньому «Сім чудес України».

Семінар закінчився обговоренням та підведенням підсумків, які зробила методист НМЦ Сотникова Т.В. 

  

 

  

Читати 391 разів Останнє редагування Понеділок, 20 лютого 2017 09:46