Понеділок, 30 січня 2017 11:22

Семінар-практикум для вчителів ГПД

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

   

26 січня в НВК №20 організовано пройшов семінар на тему: «Управління розвитком пізнавальної сфери учнів в умовах групи продовженого дня» .  Творчо підібраний матеріал всебічно розкрив його тему.  

       На початку роботи заступник директора з НВР  Сікора О.В. ознайомила присутніх з особливостями організації ГПД в школі.  

       У виступах вчителів і учнів проглядається постійна робота вихователів з дітьми. Про це також докладно розповіла психолог школи Топчій Л.Г. і на конкретних прикладах довела доцільність і можливість розвивати увагу, пам’ять та мислення учнів не тільки на уроках, а й на заняттях групи продовженого дня. 

         Продуктивні форми роботи на розвиток пам’яті, уваги, мислення  показала Сисоєва Г.Ф. Вона охоче поділилася своїм багатим досвідом з учасниками семінару.  

         Над розвитком інтелекту, гнучкості мислення, швидкості реакції ефективно працює з учнями 4-В класу вихователь Пономареко Г.О. Вона з допомогою дітей продемонструвала присутнім елементи корекційно-розвивального тренінгу.     

         Живим струмочком у роботі семінару були діти 4-Б класу. Їхня вихователь Ігнатенко І.В. систематично проводить інтелектуальні ігри, бо переконана , що гра будить дитячу уяву, збагачує мову, розвиває креативне мислення. 

      Сучасний світ спілкується «мовою проектів». Про свою проектну діяльність, про те, як вона впливає на емоційний стан дітей, їх розвиток повідомила Біденко В.В. Учасники семінару з  дитячих вуст довідались про роботу класу в таких проектах: «Людина починається з добра», «Мій рідний край», « Дружбою дорожити умійте». 

     Відомо, що  мовленнєва компетенція є важливим показником розвиненого мислення дитини. В цьому переконана вихователь 2-Б класу Палієнко Л.А. Ось чому вона так полюбляє інсценізувати казки. Побачивши виставу «Дванадцять місяців», учасники семінару переконались у тому, що театральне мистецтво позитивно впливає на творчий розвиток особистості. Адже, маленькі актори мають можливість найбільш повно, емоційно та  різнобічно виражати свої думки і почуття. 

      Завершився захід обміном думок та вражень всіх учасників семінару щодо втілення цікавих творчих ідей у навчально-виховний  процес.   

    

 

  

 

 

 

Читати 354 разів