Неділя, 11 грудня 2016 16:53

Семінар-практикум для вчителів англійської мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    

  

08 грудня 2016 року в Школі І-ІІІ ступенів № 225 відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Формування компетенції у письмі». Учасників семінару на початку привітав директор школи Глушаниця В.Г., який розповів, що у закладі вивчається багато іноземних мов та відзначив важливість опанування англійською мовою у наш час. Потім голова методичного об’єднання Шевчук Л.І. ознайомила присутніх з членами МО та  з планом семінару. Несподіваним був міні-концерт, під час якого учениця 9 класу Корнєєва Олександра виконала пісню «Два кольори» англійською, німецькою, іспанською та українською мовами; група учнів продекламувала поезії англійською і прозвучала пісня англійською мовою “Open My Heart” у виконанні Павлової Марії, учениці 9 класу.

     Потім члени методичного об’єднання поступово розкрили тему семінару через виступи, демонстрацію фрагментів уроків, презентаційні матеріали:

  • Павлій І.В. розповіла про мотиваційний аспект у навчанні іноземної мови та використання мотивації для розвитку навичок у письмі.
  • Чернявська Л.М. зупинилась на письмі як засобі навчання та контролю (Writing reviews. If you can’t write, you can’t succeed).
  • Навчання писемного мовлення старшокласників, зокрема написання статті, розгорнула у своєму виступі Лотоцька Н.В. (Writing a Scientific Research Article).
  • Секрети розвитку креативної особистості під час навчання письма на уроках англійської мови розкрила Глуховська А.І. (Christmas Creative Cards).
  • Вчителі Саєнко І.М. і Кошова А.В. поділились досвідом навчання молодших школярів техніки письма та методикою формування, вдосконалення й розвитку компетенції в письмі.
  • Насамкінець голова МО Шевчук Л.І. у своєму виступі-презентації –Discribing Food and Meal показала, що писемне мовлення сприяє формуванню вмінь і навичок усного мовлення школярів.

     Під час активного обговорення побаченого і почутого вчителі – учасники семінару-практикуму, подякувавши господарям,  були одностайні: такі заходи є плідними, тому що збагачують методичну скарбничку викладача англійської мови, розвивають його професійну майстерність.

       

Читати 431 разів