Понеділок, 05 грудня 2016 14:21

Семінар-практикум для вчителів природничого циклу

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

     

1 грудня 2016 року відбувся семінар-практикум вчителів природничих дисциплін  Оболонського району спільно з професорсько-викладацьким складом Національного  університету харчових технологій. Темою семінару була: «Удосконалення взаємодії в системі освіти: загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад».

Вчителів району екскурсійно ознайомили з різними кафедрами університету – технології консервування, теоретичної механіки та ресурсоощадних технологій, інтегрованих автоматизованих систем управління, біотехнології і мікробіології  та факультетом  готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Під час круглого столу перед вчителями виступили Сімахіна Г.О. – професор, завідуюча кафедри технології оздоровчих продуктів;  

Масліков М.О. – декан факультету енергетики та енергоменеджменту, доцент, кандидат технічних наук; 

Юрик І.І. – професор кафедри вищої математики ім.. Можара та інші науковці.

Засідання пройшло в дружній обстановці, вчителі та викладачі обмінялися досвідом роботи з учнями старших класів під час шкільних занять на курсах до університетської підготовки. На зустрічі було окреслено спільні проблеми в навчанні старшокласників та намічено шляхи їх розв’язань.

Учасники семінару висловили щиру подяку його організаторам – адміністрації  гімназії «Потенціал» та представникам НУХТу.

    

 

      

методист НМЦ  

Антонова О.Н.

 

Читати 452 разів Останнє редагування Понеділок, 05 грудня 2016 14:58