Вівторок, 26 квітня 2016 13:50

Семінар-практикум для вчителів англійської мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   

21 квітня 2016 року в спеціалізованій школі № 194 «Перспектива» відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Передумови досягнення успіху в мовленнєвій діяльності на уроках англійської мови в контексті компетентністно орієнтованого навчання».

     На початку зустрічі учасників привітав директор школи Косачевич В.М., коротко розповівши про основні напрямки роботи навчального закладу як школи розвитку успішної особистості.

      Формування комунікативних навичок  школярів на уроках іноземної мови – одне з пріоритетних завдань сучасної мовної освіти.  Реалізація відбувається на всіх етапах навчання. Зокрема, методичні прийоми комунікативного розвитку на уроках англійської мови в контексті підготовки старшокласників до професійного самовизначення представила голова шкільного МО вчителів іноземної мови Сахно О.О. Також учасники семінару побачили фрагменти уроку в 1-В класі: «Ігрова ситуація на уроці англійської мови як засіб розвитку діалогічного мовлення першокласників» (вчитель Ситник Ю.Б.) та в 7-А класі: «Інноваційні підходи до створення на уроках англійської мови комунікативних ситуацій» (вчитель Бондар І.Ю.). А вчитель Лисенко О.В. розповіла про захист проектів у ході дискусії як засіб комунікативного розвитку учнів.

     Насамкінець учасники підвели підсумки, зупинившись на актуальних питаннях шкільної іншомовної освіти на сучасному етапі.  

 

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

 

         

 

 

Читати 530 разів