Понеділок, 11 квітня 2016 06:49

Семінар-практикум для вихователів груп подовженого дня

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

        

    7 квітня 2016 року у ДОЕЦ був проведений семінар та майстер-класи для вихователів ГПД на тему «Формування культури здоровя дитини засобами оздоровчої, творчої та екологічної діяльності».

Під час проведення семінару вихователі груп продовженого дня ознайомились з такими видами роботи, які  вони могли використати під час роботи з дітьми. Для роботи використовувався покидьковий матеріал.

Вихователі відвідали такі майстер-класи:

 №1 Оздоровча гімнастика та корегуючи гімнастика викладачі: Марченко Г.П, Базілевич А.М.  Присутні особисто відчули вплив комплексу вправ на поставу, м’язи шиї, спини. А  дихальна Тибетьська віброгімнастика  розкрила бажання бути здоровими та жити до ста років і додала сил,  наснаги на цілий день.

№2 Гурток «Лялька- мотанка» Стратієнко О.В. Власноруч зроблена лялька-мотанка має чарівну силу. Вона не лише береже родинне вогнище, але й має здатність здійснювати бажання. Таку ляльку мати передавала дочці, віддаючи заміж, а та, в свою чергу, дарувала Берегиню своїй дитині. Викладачі мали змогу виготовити деякі елементи оберегу.

№3 Гурток «Скарбничка вмінь» Дяченко І.М. Виготовлення прикрас з покидькового матеріалу, а саме плетіння з поліетиленових пакетів.

№4 Гурток  «Чарівна скринька»  Фролова І.Л. Поробки із гофрованого картону. Об`ємні іграшки із паперу і картону. Сувенірні шкатулки та вітальні   листівки. Поробки із пластикових пляшок та  непотрібних речей. Вихователі виготовили метеликів з рекламних листівок.

№5 Гурток «Фітодизайн» Зайцева О.А.  Картини, композиції, портрети з висушених квітів, листочків дерев. Під чарівними пальцями майстра  пробуджуються картини з насіння, кісточок та мушлі.

      

Читати 473 разів Останнє редагування Понеділок, 11 квітня 2016 06:54