Середа, 25 лютого 2015 13:46

Семінар для бібліотекарів та педагогів-організаторів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

             

19 лютого у рамках проведення Дня інтеграції «Духовний скарб українського народу – запорука єдності нації!» на базі СЗШ № 9 відбулися районний семінар бібліотекарів ЗНЗ «Роль шкільної бібліотеки в інтеграції навчально-виховного процесу як чинника пізнавальної активності учнів» та семінар педагогів-організаторів ЗНЗ «Інтеграція виховного процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів». Заходи проводилися з метою упровадження в практику роботи шкільних бібліотекарів та педагогів-організаторів інноваційних технологій щодо формування науково-дослідницької та творчої діяльності учнів.

Директор школи Кучук С.Ю. ознайомила учасників семінару із навчальними та творчими досягненнями учнівського та педагогічного колективу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Проскура О.І., у виступі «Мрії попелюшки, або новий функціонал шкільної бібліотеки» поділилась досвідом роботи шкільної бібліотеки щодо формування читацької компетенції учнів, ознайомила із впровадженням інтегрованих технологій навчання у школі. Заступник директора з виховної роботи Удовицька-Скляренко Л.А. у доповіді «Інтеграція виховного процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів» ознайомила присутніх із виховним аспектом впровадження інтегрованих форм навчання у виховний процес.
        Присутні відвідали виховний захід «Духовний скарб українського народу – запорука єдності нації!», під час якого учні 5-х класів розповіли про традиції, свята та обряди українського народу. Практичний блок семінару включав подорож у світ бібліотечних уроків (класовод 2-Б класу Ковальчук Л.П. та бібліотекар Кравченко Г.І.), інтегрованих уроків, які підготували вчителі школи, майстер-класу (педагог-організатор Штак В.М. та керівник гуртка Колоколова Л.В.).
        За круглим столом працівники бібліотек та педагоги-організатори обговорили питання щодо запровадження моделі організації навчально-виховного процесу з провідною роллю шкільної бібліотеки, формування національної свідомості школярів через систему виховної роботи педагога-організатора.

        Шкільні бібліотекарі та педагоги-організатори висловлюють щиру подяку адміністрації школи за проведений на високому рівні семінар-практикум.

       

      

Читати 9449 разів Останнє редагування Середа, 25 лютого 2015 13:55

Головне меню