Середа, 18 лютого 2015 12:40

Семінар-практикум для вчителів німецької мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    

12 лютого 2015 року в спеціалізованій школі № 239 відбувся районний семінар-практикум для вчителів німецької мови на тему: «Особливості проведення аудіювання як виду мовленнєвої діяльності на уроках німецької мови».

На початку семінару заступник директора з іноземних мов Соколова Є.В. представила учасникам навчальний заклад та систему навчально-виховної діяльності педагогічного колективу.

Кучернюк Е.В., вчитель німецької мови вищої категорії, старший вчитель ознайомила вчителів з особливостями проведення аудіювання як виду мовленнєвої діяльності на уроках німецької мови та провела майстер-клас з використання вправ, спрямованих на розвиток навичок аудіювання.    

Елеонора Веніамінівна надала вчителям-учасникам семінару практичні рекомендації стосовно використання відеоматеріалів на уроках німецької мови під час проведення аудіювання.

Учасники висловили подяку адміністрації школи за високий рівень організації семінару та вчителю німецької мови Кучернюк Е.В. за гідне представлення досвіду роботи.

 

       

Читати 9897 разів

Головне меню