Четвер, 05 лютого 2015 13:25

Семінар для вчителів української мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

22 січня 2015 року в спеціалізованій школі №194 «Перспектива» відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови  та літератури.

Тема семінару: «Проектні технології як стимул до самостійної роботи учнів на уроках української мови  та літератури і в позаурочній діяльності»

Мета семінару: «Ознайомити вчителів з можливостями проектних технологій для стимулювання самостійної  роботи учнів»

Директор школи Косачевич В.М. ознайомив учасників семінару із сучасною школою  – школою розвитку талантів.

Голова шкільного МО вчителів української мови та літератур Швець Л.Д. змалювала творчий портрет МО.  Вчителі української мови та літератури СШ № 194 «Перспектива» презентували  роботу методоб’єднання з проектних технологій:

 «Мультимедійні дослідницько-пошукові проекти на уроках літератури для учнів  5-7 класів» (Андрієнко Євгенія Вікторівна, вчитель першої категорії). 

«Колаж як різновид проектної діяльності на уроках української мови» (Рощенко Тетяна Миколаївна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист).

«Проектні технології як стимул до самостійної роботи учнів у позакласній діяльності» (Ходаківська Тетяна Петрівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель).

«Науково-дослідницька робота в МАН – вид індивідуальної проектної діяльності» (Швець Лариса Дмитрівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист).

«Відеокліп як вид самостійної пошукової роботи учнів» (Білодід Наталя Віталіївна, вчитель вищої категорії, старший вчитель).

     Висловлюємо подяку вчителям школи за гідне представлення досвіду роботи на районному семінарі-практикумі.

 

             

Читати 7416 разів Останнє редагування Четвер, 05 лютого 2015 13:32