П'ятниця, 23 січня 2015 13:07

Семінар-практикум для вчителів англійської мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   

22 січня 2015 року у СЗШ № 8 відбувся черговий районний семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Засоби наочності як дієві компоненти НМК  з іноземної мови на уроках англійської мови у 5-6-х класах за новими державними стандартами».

     На початку засідання директор школи Швединська Г.Д. коротко представила учасникам навчальний заклад та систему навчально-виховної діяльності педагогічного колективу. Потім усі члени шкільного методичного об’єднання вчителів іноземної мови школи (голова МО Бортник В.П., вчитель вищої категорії, вчитель-методист) крок за кроком розкрили складові питання винесеної на обговорення теми: системність і доцільність використання наочності; нові державні стандарти; різноманітність наочності тощо. Зацікавили учасників семінару сучасні види унаочнення: презентації та відео, посткросінг, інтернет та спілкування.

     Кафедра іноземної мови школи розробила і надала вчителям-учасникам семінару практичні рекомендації стосовно використання різноманітних видів наочності на уроках англійської мови та в позакласній діяльності з предмета, а також Інтернет-програми для створення власних дидактичних матеріалів.

         

Читати 28404 разів Останнє редагування П'ятниця, 23 січня 2015 13:30

Головне меню