Картинки по запросу Всеукраїський фестиваль гри,  навчання і натхнення «Play Fest»

2 червня у місті Київ відбудеться щорічний фестиваль гри, навчання та натхнення «Play Fest».
У програмі фестивалю:
 архітектурна виставка-конкурс "Професії мабутнього" від дошкільнят та школярів;
 майстер-класи для дітей з методик діяльнісного навчання у дошкіллі та початковій школі;
 безмежний сімейний простір гри, навчання, пригод та розваг;
 розваги вiд анiматорiв;
 КРЕЙДА-ФЕСТ
Та ще багато цікавого!
Одним з ключових завдань фестивалю є промоутування та розкриття освітнього потенціалу гри як важливого методу формування компетентностей

Адреса проведення: м. Київ, проспект Броварський 15, Міжнародний Виставковий центр на Лівобережній, вхід 1-а

ВХІД ВІЛЬНИЙ!
Початок о 9.00.

До зустрічі на фестивалі!

joomlaженский портал

   

  17 квітня 2019 року у СПШ № 244 відбувся майстер-клас для молодих учителів англійської мови району та вчителів, які працюють у 1-х класах, на тему: «Розвиток здібностей учнів 1-го класу засобами іноземної мови з використанням інтерактивних технологій за програмою НУШ».

     Після вітального слова директора школи Мусієнко Л.І. присутні взяли участь у тренінгах, які провели вчителі закладу та методист представництва МACMILLAN Ірина Трофімова, а саме:

  • Ø «Планування ефективного уроку в 1 класі. Навчання читання» –  Ірина Трофімова
  • Ø «Презентація літер та формування первинних навичок письма (метод фоніксів)» –  вчитель англійської мови школи Баталига Н.В.
  • Ø «Навчання читання в 1-му класі згідно з програмою НУШ» –  вчитель  англійської мови школи Яблонська О.Є.
  • Ø «Використання ритміко-пісенного матеріалу у формуванні виразності та емоційності мовлення школярів» – вчитель англійської мови закладу Коваленко А.С.

     Усі учасники заходу брали безпосередню участь у тренінгах, складаючи міні-книжечки, вирізаючи винахідливі «світлофори», співаючи пісні та створюючи дидактичний матеріал для роботи з першачками. А найголовніше – отримали заряд позитиву і рекомендації учителів закладу для творчого підходу в навчанні учнів 1-х класів англійської мови. 

 фотозвіт

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

joomlaженский портал
Середа, 29 травня 2019 06:41

Інноватика в сучасній освіті

Картинки по запросу Інноватика в сучасній освіті

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

У програмі виставки:
- Презентація досягнень із упровадження інновацій у діяльність закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів.
- Презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами.
- Демонстрація інтерактивних комплексів і систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасних меблів, обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, технологій для управління навчальним закладом і інноваційних рішень для освітнього простору.
- Підготовка до ЗНО абітурієнтів.
- Умови прийому на навчання до закладів освіти на 2019 рік.
- Науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, експертні дискусії, дискусійні панелі.
- Вручення переможцям конкурсів виставки Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», золотих,  срібних і бронзових медалей, дипломів і сертифікатів.

 

 

http://innovosvita.com.ua/index.php/ru

joomlaженский портал
Понеділок, 13 травня 2019 14:46

РМО вчителів англійської мови

 

 

 

     23 березня 2019 р. в СШ № 252 імені Василя Симоненка відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів англійської мови.

     З секретами успішної організації диференційованого навчання англійської мови, а саме з прийомами ефективної адаптації навчальних ресурсів до груп із різним рівнем комунікативної компетентності» (“Stay in control: Best Ways to Manage Your Mixed-Ability Classes”) поділився Кріс Кірбі, методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.

     Про підсумки участі учнів району у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови розповіла голова РМО Гур’єва Тетяна Яківна, вчитель-методист СШ № 252 імені Василя Симоненка. Вона відзначила, що цього навчального року в ІІІ етапі брали участь 63 учні 9-11-х класів, з них 44 учні посіли місця: І місце – 7 учнів, ІІ – 12 і ІІІ – 25 учнів. Також подякувала вчителям, які брали участь у міському етапі як члени журі.

     Про підручники з англійської мови на 2019-2020 н.р. поінформувала методист НМЦ Бондар Надія Петрівна, звернувши увагу на НМК вітчизняних видавництв.  

     Методист освітньо-методичного центру Dinternal Education Олена Берест розповіла про нові НМК для підготовки учнів до ЗНО з іноземної мови та провела розіграш окремих видань серед присутніх.

 фотозвіт

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

    

 

 

 

joomlaженский портал

Похожее изображение


23 квітня 2019 року на базі спеціалізованої школи № 16 до Міжнародного дня книги і авторських прав та
Міжнародного дня англійської мови відбулася конференція для шкіл-учасників міжнародного проекту Асоційовані
школи ЮНЕСКО з метою просвіти та популяризації книг і читання, для подальшого розвитку усвідомлення
культурних традицій, а також з урахуванням того, що книги є найвагомішим засобом поширення знань та
найнадійнішим способомїхнього збереження. Учнівська конференція асоційованих шкіл ПАШ ЮНЕСКО Оболонського району "ЧЕРЕЗ КНИГУ ДО ДУХОВНОСТІ
ТА КУЛЬТУРИ" привертала увагу своєю гостинністю та відвертістю, аналітикою та проведенням зустрічі з відомою
письменницею сьогодення Оленою РИЖКО. Це було пізнавально, креативно, філігранно, відверто, необхідно.

фотозвіт
joomlaженский портал

Картинки по запросу проект «еко лідери для майбутнього!»

Розуміючи, що наше майбутнє залежить від екосвідомості молоді, журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» ініціює проведення відкритого заняття «ECO: mission рossible» до Дня Землі  та до міжнародного Дня довкілля для учнів м. Києва!

Запрошуються учні 6–11 класів м. Києва, керівники навчальних заходів, педагоги!

Вхід вільний!

Дата проведення: 17 травня 2019 року, 15.00–17.00, 
Місце проведення: КМДА, вул. Хрещатик, 36, колонна зала
 
Головна мета — донести, що великі зміни починаються з маленьких кроків кожного, привернути увагу учнів столиці до проблем збереження нашої планети, до екологічних проблем Землі, розвивати в них почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє планети, виховувати прагнення до гармонії, людяності, доброти.  Ми намагаємося поширювати серед молоді практичні знання про: свідоме споживання енергії, зменшення «екологічного» сліду, збереження навколишнього природного середовища і сприяти сталому розвитку суспільства.

Спільно з партнерами команда проектів «ЕКОтрансформація» та «ECOBUSINESS» зарядить дітей  розумінням, що жити і працювати екологічно — це модно, необхідно!

Тому для виступів запрошено найдрайвовіших! На доступній підліткам мові розповідатимуть надважливі речі — про екологію, енергію та професії майбутнього.

Для учасників готуються яскраві та важливі виступи, багато сюрпризів. Це будуть насичені дві години, що змінять свідомість.

Учасників також чекають цікаві розвивальні інтерактиви, конкурси, практичні завдання!

Програма доповнюється! Буде цікаво!

У межах заходу також відзначимо найкращі роботи конкурсу дитячого малюнка «Змінюватися, щоб жити» .

Організаційний комітет:
Тетяна Хоменко,  тел. (044) 568-5139, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Мар’яна Фареній, тел. (044) 507-2227, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomlaженский портал

Картинки по запросу шкільний бібліотекар

Шкільні бібліотекарі на екологічних стежках Пущі 

17 квітня 2019 року середня школа №104 гостинно відкрила свої двері для шкільних бібліотекарів району, де пройшов семінар-практикум «Роль шкільної бібліотеки в системі екологічного виховання школярів»

З вітальним словом до шкільних бібліотекарів звернулась заступник директора школи Федорченко Алла Миколаївна.

Зав.бібліотекою Файзуліна Ніна Іванівна поділилась досвідом роботи бібліотеки з екологічного виховання учнів та провела екскурсію по школі.

До уваги бібліотекарів була представлені усний журнал та флеш-моп «У злагоді з природою – у злагоді з иобою»

Педагог-організатор школи Мар’янела Бахарова виступила з доповіддю «катастрофи планети Земля».

Методист НМЦ Биховченко С.П. ознайомила бібліотекарів з особливостями роботи у травні-червні. Зав.бібліотекою ЗЗСО № 225 Саприкіна Н.Г. поділилась досвідом в оформленні Громадського проекту шкільної бібліотеки.

Шкільні бібліотекарі району пройшли «Екологічною стежкою» Пущі Водиці, помилувались весняним пейзажем, вдихнули запах весняного лісу.

Ми всі дуже вдячні адманастрації школи та зав.бібліотекою Файзуліній Ніні Іванівні за організацію цікавого семінару.

фотозвіт

joomlaженский портал
Вівторок, 16 квітня 2019 11:03

Міжнародний день Франкофонії

 

 

 

 
Картинки по запросу франкофонія в україні 2019
2019 рік визначено роком французької мови в Україні. 12 квітня 2019 року на базі НВК20 та за підтримки Посольства Франції відбувся районний фестиваль до Міжнародного дня Франкофонії!
 У фестивалі взяли участь п'ять шкіл Оболонського району
(НВК №20; СШ №16; Академія Мистецтв; СШ №216 та СШ №9) та приватна школа Анни Київської!
 На фестивалі почесними гостями були Посол Хорватії, Аташе Посольства Франції, Перший секретар Посольства Румунії, координатори з навчальних питань та координатор іспитів DELF , директор приватної школи Анни Київської.
 Неймовірна атмосфера, відкритість, творчість та європейський дух Франкофонії надихали, відкривали нові форми взаємодії та популяризували французьку мови у різних куточках світу.
 

 

 

 

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 45