Олімпіади (27)

Результат пошуку зображень за запитом "англійська мова олімпіада"

Завдання

Відповіді

Результати

Увага!  Зміни в місті проведення апеляції.

Апеляція з англійської мови відбудеться 15 грудня 2017 року з 15.00 по 17.00 в НМЦ каб. 214 (Йорданська, 11 а)

Результат пошуку зображень за запитом "олімпіада з географії"

11 листопада 2017 року у НВК № 157 

відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Завдання:

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Відповіді

Результати олімпіади з географії

Четвер, 02 листопада 2017 07:58

ОЛІМПІАДА 2018

Картинки по запросу всеукраїнська учнівська олімпіада

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056

Наказ Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року №1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 вересня 2017 року №898 «Про проведення I (шкільного) та II (районного) етапів Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році»

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 26.09.2017 року № 717 "Про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 - 2018 навчальному році"

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  від 10.10.2017 року № 757 "Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 - 2018  навчальному році"

додаток 1  графік проведення олімпіад та апеляцій

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 27.10.2017 року № 834 "Про склад комісій з організації та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 - 2018 навчальному році"

 

 

М І Ж Н А Р О Д Н Е    П А Р Т Н Е Р С Т В О   В   О С В І Т І

ETSEnglishTestingServices

СУЧАСНІ ЕКЗАМЕНИ ДЛЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДІТЕЙ

В рамках Угоди про міжнародну співпрацю управління освіти Оболонської  в місті Києві державної адміністрації та Міжнародного Союзу Молоді 720 учнів від 8-и загальноосвітніх  навчальних  закладів  району (№№ 210, 216, 157, 240, 285, 168, 9 та НВК «Оболонь»)  в січні 2017 р. беруть участь в міжнародній  олімпіаді  з англійської мови.

     Організаторами  олімпіади є:

  • «Міжнародний Союз Молоді» (Прага, Чеська Республіка);
  • «Міжнародний Союз Молоді» (м. Київ,  Україна);
  • «Oxford International Education Group» (Лондон, Великобританія), що є однією з найбільших організацій у сфері міжнародної освіти, акредитована  BritishCouncil і є членом мовної асоціації EnglishUK.

  Участь  в  олімпіаді  дає  змогу  учням:

  • підвищити власну мотивацію до  вивчення англійської мови (екзамен не здати не можливо);   
  •  психологічно  підготуватись  до складних екзаменів в майбутньому (ДПА, ЗНО, TOEFL IBT);
  • отримати міжнародний сертифікат, що підтверджує  власний рівень  володіння англійською мовою;
  • отримати персональну підбірку літератури для вдосконалення знань у відповідності до рівня володіння мовою;
  • отримати можливість брати участь в міжнародному проекті  ETS “GO      English”.

 

Міжнародна  олімпіада з англійської мови в НВК «Оболонь»

    

 

  

 

  

21 грудня 2016 року в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний тур VII Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», організаторами якого вже традиційно є Національний центр «Мала академія наук України» та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація учителів фізики «Шлях освіти – ХХІ». Одним з основних завдань цього інтелектуального змагання є підвищення інтересу молоді до поглибленого вивчення природничих наук та інформатики.

Що таке лінгвістична олімпіада? Традиційно на змаганнях з лінгвістики учасникам пропонують розв’язати кілька спеціально підготовлених задач. Лінгвістична задача дуже подібна до математичної: усю інформацію, необхідну для вирішення, учасник дістає з умови; від нього ж потрібна здатність шляхом логічних міркувань вивести з умови задачі потрібну відповідь. Замість математичних аксіом учасник лінгвістичної олімпіади спирається на мовну інтуїцію та загальні принципи логіки, використовуючи та розвиваючи свою здатність мислити конструктивно і по-науковому.

Матеріали, що використовують на олімпіадах багатьох англомовних країн, розміщено на сторінці північноамериканського змагання NACLO. Для підготовки також варто відвідати сайт Міжнародної лінгвістичної олімпіади ioling.org, який, окрім задач олімпіади, містить ще й посилання на сторінки національних змагань та інші корисні матеріали.

Порядок проведення Київської відкритої олімпіади з лінгвістик

Задачі лінгвістичних олімпіад