Олімпіади (24)

 

М І Ж Н А Р О Д Н Е    П А Р Т Н Е Р С Т В О   В   О С В І Т І

ETSEnglishTestingServices

СУЧАСНІ ЕКЗАМЕНИ ДЛЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДІТЕЙ

В рамках Угоди про міжнародну співпрацю управління освіти Оболонської  в місті Києві державної адміністрації та Міжнародного Союзу Молоді 720 учнів від 8-и загальноосвітніх  навчальних  закладів  району (№№ 210, 216, 157, 240, 285, 168, 9 та НВК «Оболонь»)  в січні 2017 р. беруть участь в міжнародній  олімпіаді  з англійської мови.

     Організаторами  олімпіади є:

  • «Міжнародний Союз Молоді» (Прага, Чеська Республіка);
  • «Міжнародний Союз Молоді» (м. Київ,  Україна);
  • «Oxford International Education Group» (Лондон, Великобританія), що є однією з найбільших організацій у сфері міжнародної освіти, акредитована  BritishCouncil і є членом мовної асоціації EnglishUK.

  Участь  в  олімпіаді  дає  змогу  учням:

  • підвищити власну мотивацію до  вивчення англійської мови (екзамен не здати не можливо);   
  •  психологічно  підготуватись  до складних екзаменів в майбутньому (ДПА, ЗНО, TOEFL IBT);
  • отримати міжнародний сертифікат, що підтверджує  власний рівень  володіння англійською мовою;
  • отримати персональну підбірку літератури для вдосконалення знань у відповідності до рівня володіння мовою;
  • отримати можливість брати участь в міжнародному проекті  ETS “GO      English”.

 

Міжнародна  олімпіада з англійської мови в НВК «Оболонь»

    

 

  

 

  

21 грудня 2016 року в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний тур VII Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», організаторами якого вже традиційно є Національний центр «Мала академія наук України» та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація учителів фізики «Шлях освіти – ХХІ». Одним з основних завдань цього інтелектуального змагання є підвищення інтересу молоді до поглибленого вивчення природничих наук та інформатики.

Картинки по запросу олімпіада з математики

20 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. 386 учнів з 35 навчальних закладів змагалися за перемогу.

Попередні результати олімпіади

Завдання та розв'язки

Результати після апеляції

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "олімпіада з астрономії 2016"

18 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

завдання

відповіді

попередні результати

результати після апеляції

Результат пошуку зображень за запитом "олімпіада з української мови та літератури"

05 листопада 2016 року в спеціалізованій школі № 252 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 386 учнів із 34 навчальних закладів Оболонського району.

Завдання з української мови та літератури

Відповіді

Попередні результати ІІ (районного) етапу олімпіади з української мови та літератури

 Результати після апеляції

Результат пошуку зображень за запитом "олімпіада з біології"

6 листопада у спеціалізованій школі № 194 "Перспектива" відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 187 школярів з різних навчальних закладів району змагалися за перемогу.

Завдання з біології:

Відповіді:

Попередні результати

Результати олімпіади з біології

Що таке лінгвістична олімпіада? Традиційно на змаганнях з лінгвістики учасникам пропонують розв’язати кілька спеціально підготовлених задач. Лінгвістична задача дуже подібна до математичної: усю інформацію, необхідну для вирішення, учасник дістає з умови; від нього ж потрібна здатність шляхом логічних міркувань вивести з умови задачі потрібну відповідь. Замість математичних аксіом учасник лінгвістичної олімпіади спирається на мовну інтуїцію та загальні принципи логіки, використовуючи та розвиваючи свою здатність мислити конструктивно і по-науковому.

Матеріали, що використовують на олімпіадах багатьох англомовних країн, розміщено на сторінці північноамериканського змагання NACLO. Для підготовки також варто відвідати сайт Міжнародної лінгвістичної олімпіади ioling.org, який, окрім задач олімпіади, містить ще й посилання на сторінки національних змагань та інші корисні матеріали.

Порядок проведення Київської відкритої олімпіади з лінгвістик

Задачі лінгвістичних олімпіад

Картинки по запросу учнівські олімпіади 2016

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади

Наказ МОН України від 19 серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 13 вересня 2016 року №758 «Про проведення I (шкільного) та II (районного) етапів Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році»

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Київі державної адмінастрації від 30.09.2016 року № 678"Про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році"

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.10.2016 року № 428 "Про проведення ІІ (районного)етапуВсеукраїнських та київських міськихучнівських олімпіад з навчальних предметіву 2016 – 2017 навчальному році

Графік проведення ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

 

 

 

 

Головне меню