Конкурси (29)

Пов’язане зображення  21 лютого 2018 року в СШ № 239 відбувся районний етап конкурсу читців поезії Тараса Шевченка серед учнів 5-11-х класів.

У відкритті конкурсу взяв участь волонтер Анатолій Журавель, який прочитав поезію "Якби ви вчились так, як треба..."

       

 

   

 

Результати конкурсу

      

Починаючи з 2010 року з метою пошуку та підтримки талановитих учнів,  розвитку інтересу до вивчення англійської мови та культури інших країн,  формування навичок творчої та пізнавальної діяльності,  на базі Спеціалізованої школи I ступеня  № 244 проходять щорічні районні  інтелектуальні ігри «Англійська із задоволенням» для учнів 3-4-х класів.

     Даний конкурс сприяє удосконаленню роботи з обдарованими дітьми, активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, популяризації європейських цінностей та патріотичному вихованню, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

    Також неабияку користь захід приносить і вчителям англійської мови: підвищення власного рівня кваліфікації, удосконалення навички використання інформаційно-комунікаційних технологій, розширює сферу освітніх можливостей та надає сприяє спілкуванню та обміну досвідом і методами роботи.

     Інтелектуальні ігри – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати  не лише потрібно, але й цікаво!

     Так, цього навчального року цей захід відбувся 22 листопада. У ньому взяли участь 7 навчальних закладів району: СШ № 16 (вчитель Попелюшна В.О.), НВК № 20 (вчителі: Усульянова К.М. та Усульянова Н.В.), СШ № 211 (Поліч А.І., Матвієнко А.М.), СШ 214 (Корнієнко Н.О., Карнаух І.Г.), НВК № 240 «Соціум» (Семенчук Н.М., Шкодич В.П., Мохова О.Б.), СШ № 298 (Лабунець А.Ю., Шевчук Л.О.)  та господарі –  СПШ № 244 (Топчій Л.М., Баталига Н.В.).        

     Щороку тема наших ігор міняється, цьогоріч  – «Моя рідна школа». До першого – домашнього завдання – «артисти» ретельно підготувалися: глядачі побачили  презентації шкіл (СШ № 16, СПШ № 244),  побували в ідеальній школі та заспівали караоке (СШ № 214), відвідали веселу школу (СШ № 298: Wehavealotoffunsinourschool!”), стали «учнями» на веселому уроці – FunnyEnglish (НВК № 240 «Соціум»: Myschoolmakesmehappy!”); «плавали» на незвичайному кораблі по Темзі (НВК № 20 – інсценізація уроку англійської мови з віртуальною подорожжю по Лондону); відчули повагу дітей до своєї школи (СШ № 211: MySchoolisMyHome”!).

     Другим етапом наших ігор були логічні завдання з англійської мови, з якими члени шкільних команд упоралися успішно.

     Насамкінець журі оголосило переможців – ними виявилися всі учасники: кожна команда отримала дипломи у багатьох номінаціях: за артистизм виконавців, за відмінне знання граматики, за музичне оформлення. А місця розподілилися таким чином: І місце – СПШ № 244; ІІ – СШ № 16, 298; ІІІ – СШ № 211, НВК № 240 «Соціум».  

     Дякуємо адміністрації та вчителям СПШ № 244 за відмінну організацію і методичний супровід заходу.

     Вітаємо переможців!

    

Бондар Н.П., методист НМЦ

Яблонська О.Є., вчитель англійської мови

СПШ № 244

   

 

  

 

 

 

Картинки по запросу колосок 2017

ШАНОВНІ КООРДИНАТОРИ МІЖНАРОДНОГО ПРИРОДНИЧОГО ІНТЕРАКТИВНОГО КОНКУРСУ „КОЛОСОК”!

Вітаємо Вас з початком навчального року!

Очікуємо на Вашу заявку для участі у конкурсі „КОЛОСОК–осінній–2017” від школи до 20 жовтнявід району – до 27 жовтня.

Конкурс відбудеться 30 листопада.


Нагадуємо теми конкурсу:
–       Жива фізика
–       Патенти природи
–       Жива хімія 

Нагадайте дітям, що підготуватися до конкурсу можна за матеріалами розміщеними на сайті: http://kolosok.org.ua/ за посиланнями  запитання для підготовки до конкурсу, матеріали для підготовки до конкурсу та спеціальною стрічкою новин на Facebook.

Абонементи на І півріччя 2018 року (заповнені на адресу школи та Ваше прізвище) надсилайте з розрахунку:

–       журнал „КОЛОСОК” – одна передплата на кожних 50 учасників 3–11 класів.

–       газети „КОЛОСОЧОК” – одна передплата на кожних 20 учасників 1–4 класів.

Абонементи можна взяти у Вашому поштовому відділенні або скачати  на сайті kolosok.org.ua за посиланням: Про безкоштовну передплату журналу та газети.


З повагою,
Оргкомітет конкурсу „КОЛОСОК”.
Телефони для довідок: 050-37-32-983; 097-411-81-00

  

   21 і 22.02.2017 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва пройшов районний  конкурс виконавців української пісні «Живе в цій пісні відгомін століть». Цього року в конкурсі взяли участь 55 учасників з 24 шкіл району. Світ музики чарівний і дивовижний, він наповнює життя людини яскравими барвами. Не може не радувати велика зацікавленість дітей українською піснею, бо це значить, що молоде покоління все більше поривається до чудових захоплень.                                                                                     

   У ході конкурсу учасники продемонстрували особливу повагу до української народної пісні, що так необхідно для збереження власної ідентичності в такий складний для України час, високий рівень сценічної культури та  виконавської майстерності.  

   Оболонський район багатий на обдарованих і талановитих дітей. До складу журі  входили: Гудима  Галина Олексіївна, Мустафа Світлана Євгеніївна – заслужена артистка України, Обручева Світлана Феодосіївна, Маляренко Юлія Миколаївна, Циганок Надія Василівна. Вони змогли не тільки оцінити учасників, а й надати їм безліч цінних порад для подальшого розвитку своїх творчих здібностей.

   

 

РЕЗУЛЬТАТИ

конкурсу «Живе в цій пісні відгомін століть»

 

№ п/п

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я учасника (учасників) конкурса

Результат участі

Керівник, який підготував учасника (учасників)

І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (6-10 років)

 1

Школа № 225

Мусієнко Софія

І місце

Ляхова Г.П.

 2

НВК «Потенціал»

Фефелова Софія

ІІ місце

Боднар С.А.

 3

НВК «Потенціал»

Фіряго Нікіта

ІІ місце

Боднар С.А.

 4

Школа № 233

Счасна Валерія

ІІІ місце

Камінська Н.С.

 5

НВК «Оболонь»

Філон Дар’я

ІІІ місце

Туржанська Н.Г.

ІI ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (11-14 років)

 6

Школа № 8

Папенко Анастасия

І місце

Савченко Ірина

 7

СШ № 252                       ім. В. Симоненка

Кособродова Вікторія

І місце

Гапонов Є.Л.

 8

СШ № 252                       ім. В. Симоненка

Карнаухова Марія

ІI місце

Маслянка О.Л.

 9

Школа № 8

Товстоус Майя

ІI місце

Шумейко Л.І.

 10

Школа № 231

 Малініна Дар’я

ІІ місце

Свєтлова О.М.

 11

СШ № 239

Лаган Діана

ІІI місце

Скурская Д.Ю.

 12

СШ № 16

Лихошерст Олександра

ІІІ місце

Чорна І.М.

ІІI ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (15-17 років)

 13

Школа № 285

Губань Олексій

І місце

Михайленко І.В.

 14

НВК № 20

Коваленко Анастасія

І місце

 Усульянова Н.В.

 15

НВК № 240 «Соціум»

Арутюнян Л.С.

ІІ місце

Царенко Я.М.  Кадченко  О.А.

 16

Школа-інт. № 4

Сокур Маргарита

ІІ місце

Мархонос С.мМ

 17

Школа № 285

Хлопова К.С.

ІІІ місце

Михайленко І.В.

 18

СШ № 211

Люхнич О.М.

ІІІ місце

Вдовиченко С.Л.

КОЛЕКТИВИ

19

НВК № 20

Ансамбль

І місце

Усульянова Н.В.

 20

СШ № 298

Ансамбль « Мира»

І місце

 

Богатчук Т.В.    Новік О.В.

 21

НВК № 157

 Дует                   Совонюк Мар’яна        Щепієнко Марина        

ІІ місце

 

Єрмак Т.М. Воронова Р.П.

 

22

Школа № 168

Інструментально-вокальна група «Хітарочка»

ІІІ місце

Мелько А.І.