Середа, 01 квітня 2020 09:28

Google Classroom в дії.

Все про що потрібно знати вчителям, учням та їхнім батькам про роботу з Google Classroom

joomlaженский портал
Середа, 01 квітня 2020 08:25

ZOOM-конференції

ЗЗСО № 219

"Як я можу захиститися від коронавірусу?" Учні 6-В класу школи 219 міста Києва розказують прості правила захисту себе та оточуючих від вірусу, що раптово увірвався в наше життя...

ЗЗСО № 9

Креативные, креативные, artističní ученики 3-го класса с помощью учителя krípak люблю іванівни усердно учиться во время карантина. Никому не секрет, что программа "интеллект Украины" очень интересна, насыщенная разными задачами и непростая, поэтому изучают по этой программе подарили детям. Но карантин не повод остановить образовательный процесс.
Ответственные, веселые, целеустремленные ученики усердно готовятся к урокам: делать домашнее задание, подготовка презентации, фрагменты видео из разных предметов. Спасибо умным, способным, талантливым ученикам, их учителю, а также родителям!!!

ЗЗСО № 252 ім. В.Симоненка

Вчимося дистанційно

Нарада НМЦ

 

 

joomlaженский портал
Середа, 01 квітня 2020 08:02

Дистанційне навчання разом

Как использовать Zoom для дистанционного и онлайн обучения | ЧАСТЬ ...

#ZOOM –ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

joomlaженский портал

Настільна ігра VEGA (вега, дженга, джанга) – Support UA Children

Free ESL Fun Games, Interactive Grammar & Vocabulary Games for Classrooms

Це не ресурс, а знахідка для вчителів англійської мови, який стане в нагоді для учнів початкової, середньої та старшої школи. Неймовірна кількість лексичних та граматичних вправ на будь-яку тему. Кольорові картинки, зрозумілий інтерфейс, що ще потрібно для онлайн-уроків у Zoom, Desktop, Google Classroom та Microsoft Teams?

joomlaженский портал
Вівторок, 31 березня 2020 18:59

Граючись навчаємося

Початкова школа - Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ...

РМО вчителів початкових класів представляє ЧЕЛЕНДЖ "Граючись навчаємося"

joomlaженский портал

Зачем нужна биология современному человеку? Значимость науки - 17 ...

...ми можемо згадати суспільство, яким воно було за часів Середньовіччя, коли наукових знань практично не було, а ці незначні знання, що вже були, суспільство не вважало важливими. Прогрес в галузі здоров’я, передусім, зумовлено було появою щеплення, антибіотиків, вдосконалення санітарної системи, появою якісної їжі і зменшенням суспільних стресів.

1. Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН   https://nus.org.ua/view/dystantsijne-navchannya-pid-chas-karantynu-plan-dij-dlya-shkil-batkiv-i-mon/

2. Біологія - методичні матеріали  https://vseosvita.ua/library/biologia

3. Сайт "На урок"  https://naurok.com.ua/project/rist-i-rozvitok-roslin-doslidzhuemo-ta-eksperimentuemo-51

4. Біологія - Розробки уроків 2020  https://subject.com.ua/lesson/biology/

5. Відео уроки з біології

6. Відео уроки

 

 

3.

joomlaженский портал
Вівторок, 31 березня 2020 17:55

Біографія та творчість письменників

  • Читання повинно виконувати три основні завдання: дати людині знання, розуміння, активний настрій у роботі над самоосвітою.      (М. А. Рубакін)
  • Методист науково-методичного центру, учитель зарубіжної літератури Берегова Н.І. пропонує для вчителів та учнів 7 , 8 класів ознайомитися з біографією та творчістю відомих письменників О.Генрі та Антуана де Сент Екзюпері

Последний лист - О. Генри - читать онлайн без регистрации ...

 

Майстер коротких жанрів літератури, О Генрі - занурить учнів середньої та старшої школи у неймовірний світ пригод та життєвих ситуацій. Кожна з новел пронизана тонким гумором, сповнена філософськими роздумами та мають неочікувані розв'язки. Відеоролик нагадає слухачам біографію та творчі доробки чудового майстра слова.

15 трогательных цитат о любви и вечности от Антуана де Сент ...

Антуан де Сент-Екзюпері та його незабутній твір "Маленький принц", чудово доповнить перелік прочитаних книг, як учнів середньої школи, так і їхніх батьків. Дана історія, сповнена неймовірних подій, де філігранно переплетені повага до інших та відповідальність перед людством. Цей відеоматеріал проілюструє маленьку частинку магічного світу маленького принца, де автор відображає власні роздуми, сумніви та пошуки.

 

joomlaженский портал

 

ᐈ География фото, фотографии география в фотографиях | скачать на ...

Значення географії у свідомості пересічної людини часто недооцінене. Це при тому, що більшість інформації, яку сприймає людина, має просторову прив'язку. Без географічних знань неможливе успішне державне та регіональне управління, інженерно-проектувальна та будівельна діяльність, діяльність міжнародних компаній, внутрішня та зовнішня розвідка, прогнозування погоди тощо.

Скоро літо і ми всі з вами плануємо подорожувати. Яку країну  обрати?

З метою ознайомлення вчителів, учнів та батьків з країнами світу районне  методичне  об'єднання вчителів географії  підготувало віртуальну подорож «Мрії мандрівника: подорожуємо країнами світу»

Цей матеріал допоможе і в проведенні уроків.

 

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 37