Четвер, 30 березня 2017 04:35

Переможці І (районного) етапу ХVІ конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс читців"

Переможці

І (районного) етапу ХVІ конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

 

№ п/п

Прізвище та ім.’я учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

Учитель

1

Нурутдінова Марія

14

5

І

Малогловець А.М.

2

Архипчук Яків

226

5

ІІ

Дороган О.О.

3

Бруй Єва

14

5

ІІ

Малогловець А.М.

4

Бут Софія

104

5

ІІ

Самойлович Т.П.

5

Лич Анна

Ліцей туризму

5

ІІ

Ареф’єва В.А.

6

Нетребко Анастасія

«Потенціал»

5

ІІ

Вовк Н.В.

7

Придворна Надія

214

5

ІІ

Солодовнікова В.М.

8

Мельнійчук Аліна

256

5

ІІ

Водяніна Н.Ф.

9

Українець Катерина

239

5

ІІ

Бабич І.В.

10

Малорот Валерія

239

5

ІІ

Бабич І.В.

11

Романенко Роман

239

5

ІІ

Бабич І.В.

12

Ситенко Вікторія

168

5

ІІ

Верчинська Н.О.

13

Яроцька Анастасія

14

      5

ІІІ

Малогловець А.М.

14

Мельник Анастасія

14

5

ІІІ

Малогловець А.М.

15

Миронова Олена

252

5

ІІІ

Шевченко К.В.

16

Голуб Єлизавета

239

5

ІІІ

Бабич І.В.

17

Бондар Філіп

239

5

ІІІ

Бабич І.В.

18

Недобор Анастасія

168

5

ІІІ

Верчинська Н.О.

19

Шульженко Анна

239

6

І

Бабич І.В.

20

Ярох Антон

14

6

І

Вербило Л.В.

21

Власенко Ірина

14

6

І

Вербило Л.В.

22

Бучма Вікторія

211

6

І

Гнатюк О.В.

23

Кот Діана

211

6

І

Гнатюк О.В.

24

Цісар Анастасія

225

6

ІІ

Скрипник Л.М.

25

Ткачук Вікторія

14

6

ІІ

Вербило Л.В.

26

Мартинчук Анастасія

239

6

ІІІ

Бабич І.В.

27

Гриценко Дар’я

233

6

ІІІ

Поляруш Л.А.

28

Ворона Анна

211

6

ІІІ

Гнатюк О.В.

29

Мілюшина Богдана

20

6

ІІІ

Алдатова Ю.М.

30

Калюжний Артем

239

7

І

Клімова А.О.

31

Тимошенко Анна

239

7

І

Клімова А.О.

32

Іщук Антон

8

7

ІІ

Юрченко А.О.

33

Яким юк Вероніка

104

7

ІІ

Науменко В.М.

34

Заринова Каміла

Скілева Юлія

210

7

ІІ

Гунько Н.М.

35

Гузова Ірма

9

7

ІІІ

Олійник А.М.

36

Немкова Віра

168

7

ІІІ

Шарупа Н.М.

37

Титаренко Дмитро

168

7

ІІІ

Шарупа Н.М.

38

Філіпова Валерія

239

7

ІІІ

Клімова А.О.

39

Осіпова Марина

«Потенціал»

8

ІІ

Орлова Л.В.

40

Гришина Юлія

211

8

ІІІ

Прокопченко Р.М.

41

Бабак Родіон

210

8

ІІІ

Гунько Н.М.

42

Дудка Вероніка

231

8

ІІІ

Савченко М.П.

43

Каленський Володимир

214

8

ІІІ

Солодовнікова

44

Тимофеєва Олександра

211

9

І

Прокопенко Т.М.

Чернюк Н.В.

45

Шевеля Валерій

20

9

І

Хомин Г.Я.

46

Скрипченко Владислав

20

9

ІІ

Хомин Г.Я.

47

Безолюк Анастасія

226

9

ІІ

Оляліна Г.М.

48

Ігоніна Єлизавета

226

9

ІІ

Оляліна Г.М.

49

Сухаренко Валерія

214

9

ІІ

Лісєчко О.О.

50

Коваль Ростислав

211

9

ІІ

Прокопенко Т.М.

51

Носулько Максим

233

9

ІІІ

Шевчук Л.О.

52

Фастов Арсеній

211

9

ІІІ

Прокопенко Т.М.                                                                                                                     

53

Овчиннікова Станіслава

239

9

ІІІ

Бабич І.В.

54

Кузьмич Ілля

239

9

ІІІ

Бабич І.В.

55

Павлова Марія

225

9

ІІІ

Кобець О.І.

56

Фролова Валерія

252

9

ІІІ

Яковчук Т.В.

57

Лавриненко Вікторія

252

9

ІІІ

Бабченко М.В.

58

Хмелюк Діана

9

9

ІІІ

Мізинчик О.А.

59

Любиш Вікторія

216

10

ІІ

Дубинська Т.А.

60

Шавурська Вікторія

194

10

ІІ

Швець Л.Д.

61

Морозова Марина

239

10

ІІ

Клімова А.О.

62

Федченко Дар’я

239

10

ІІ

Клімова А.О.

63

Кузьменко Анастасія

252

10

ІІ

Ніколаєнко  О.В.

64

Черепок Анастасія

225

10

ІІІ

Джупина Т.І.

65

Медведєва Марія

20

10

ІІІ

Площик Н.Г.

66

Ковтун Дар’я

239

10

ІІІ

Клімова А.О.

67

Горобцева Анастасія

168

10

ІІІ

Мацібора М.В.

68

Скрипник Антон

256

10

ІІІ

Білоус Л.В.

69

Счасна Дарія

216

10

ІІІ

Дубинська Т.А

70

Гайдаєнко Юлія

239

11

І

Клімова А.О.

71

Артамонова Ельвіра

226

11

І

Дараган О.О.

72

Зулєй Андрій

214

11

І

Лісєчко О.О.

73

Гейко Олена

170

11

І

Сорока В.А

74

Диба Ігор

168

11

ІІ

Шарупа Л.М.

75

Томах Дмитро

20

11

ІІ

Площик Н.Г.

76

Станкевич Владислав

20

11

ІІІ

Площик Н.Г.

77

Корнєєва Катерина

225

11

ІІІ

Кобець О.І.

78

Плисак Володимир

225

11

ІІІ

Скрипник Л.М.

79

Цвєтко Андрій

«Пріоритет»

11

ІІІ

Ковальова О.В.

 

Читати 98 разів

Головне меню