Середа, 23 листопада 2016 12:47

ХVІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Картинки по запросу конкурс п.яцика 2013

19 листопада 2016 року  в СШ № 252 імені В.Симоненка відбувся ІІ (районний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика для учнів 3-4 класів. У конкурсі взяли участь 300 учнів навчальних закладів району.

Попередні результати

3 класи

4 класи

Переможці 3-4 класів

 

 

        13 листопада 2016 в Школі № 226  Оболонського району відбувся ІІ (районний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі брали участь 707 учнів 5-11 класів із 34 навчальних закладів району.

 

       Традиційно перший етап конкурсу стартує 9 листопада та складається із чотирьох етапів. І ось уже сімнадцятий  рік поспіль завершує свій вивірений марш наймасовіший і найулюбленіший конкурс і в Україні, і в багатьох країнах світу.

 

        Хотілося б зазначити, що з кожним роком збільшується коло прихильників та послідовних шанувальників української мови, культури, духовності, адже саме з цією метою, щоб привернути увагу до вивчення української мови, і був започаткований  конкурс знавців.

 

      Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 мільйонів людей з-понад 20 країн світу.

 

         Нагадаємо, що І Міжнародний конкурс знавців української мови  стартував у 2000 році. За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу було присвоєно ім’я Петра Яцика, найвідомішого мецената другої половини ХХ століття, який говорив:

 

Бо тільки те, що кожний із нас

 

окремо і всі ми разом здобудемо

 

і залишимо по собі, принесе

 

добро Україні.

 

       Тож бажаємо кожному досягти вершин у нелегкій праці оволодівання українською мовою.

Завдання

Відповіді

Попередні результати учнів 5-11 класів

Остаточні результати

 

 

 

Читати 790 разів Останнє редагування Вівторок, 06 грудня 2016 19:07