Середа, 02 листопада 2016 07:24

Переможці конкурсу читців поезії, присвяченого 160-річниці від дня народження Івана Франка

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

            

 

 

       

 

№з/п

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Місце на ІІ етапі

Прізвище, ініціали вчителя

 

6 клас

 

1

Ярох Антон

СШ № 14 ім.С.Грушевського

І

Вербило Л.В.

Ващенко Г.В.

2

Власенко Ірина

СШ № 14 ім.С.Грушевського

І

Вербило Л.В.

Ващенко Г.В..

3

Цісар Анастасія

Школа № 225

І

Скрипник Л.М.

4

Циганков Кирил

Школа-інтернат № 22

І

Зігура Т.В.

5

Міловзорова Надія

СШ № 14 ім.С.Грушевського

ІІ

Бурлій Л.І.

6

Кот Діана

СШ № 211

ІІ

Гнатюк О.В.

7

Вовк Юлія

СШ № 14 ім.С.Грушевського

ІІІ

Вербило Л.В.

Ващенко Г.В.

 

7 клас

 

1

Раздольська Валерія

СШ № 14 ім.С.Грушевського

І

Пономаренко Т.Г.

Бурлій Л.І.

2

Сідельнікова Ольга

СШ № 14 ім.С.Грушевського

І

Пономаренко Т.Г.

Бурлій Л.І.

3

Гнатюк Анна

СШ № 211

ІІ

Коваль А.М.

4

Колесник Яна

Школа № 225

ІІІ

Довженко О.С.

5

Вагалюк Валерія

Школа № 225

ІІІ

Довженко О.С.

6

Савченко Яніна

Школа № 225

ІІІ

Довженко О.С.

 

8 клас

 

1

Трикоз Дар’я

СШ № 239

І

Коваленко В.В.

2

Бабак Родіон

СШ № 210

І

 

3

Бабічева Софія

СШ № 14 ім.С.Грушевського

І

Вербило Л.В.

4

Кисельова Марія

СШ № 252

ім. В.Симоненка

ІІ

Лимар Н.М.

5

Гузова Ірма

Школа № 9

І

Олійник А.М.

6

Поваляєва Дар’я

СШ № 252

ім. В.Симоненка

ІІ

Лимар Н.М.

7

Масаутова Софія

СШ № 194 «Перспектива»

ІІ

Білодід Н.В.

8

Трухан Каріна

СШ № 14 ім.С.Грушевського

ІІ

Вербило Л.В.

9

Грицак Дар’я

СШ № 16

ІІ

Коломієць Л.П.

10

Жеронкін Андрій

Школа № 168

ІІ

Діденко С.П.

11

Гурик Ірина

СШ № 16

ІІ

Коломієць Л.П.

12

Вєтров Дмитро

СШ № 239

ІІІ

Коваленко В.В.

13

Рибалко Артем

СШ № 298

ІІІ

Басишина Л.І.

14

Полякова Анна

СШ № 16

ІІІ

Коломієць Л.П.

15

Легедзь Анна

СШ № 194 «Перспектива»

І

Білодід Н.В.

 

9 клас

 

1

Фастов Арсен

СШ № 211

І

Прокопенко Т.М.

2

Кузьмін Ілля

СШ № 239

І

Бабич І.В.

3

Коваль Ростислав

СШ № 211

І

Прокопенко Т.М.

4

Скрипченко Владислав

НВК № 20

І

Хомин Г.Я.

5

Сухаренко Валерія

СШ № 214

І

Лісєчко О.О.

6

Юлюгіна Анна

СШ № 298

І

Кравчук Н.І.

7

Овчіннікова Станіслава

СШ № 239

ІІ

Бабич І.В.

8

Гусаченко Вікторія

Школа № 285

ІІ

Вербова Н.В.

9

Тимофєєва Ольга

СШ № 211

І

Чернюк Н.В.

10

Дьомін Артем

НВК № 20

ІІІ

Хомин Г.Я.

11

Шваб Анна

Школа № 285

І

Терещенко А.М.

 

10 клас

 

1

Черепок Анастасія

Школа № 225

ІІІ

Джупина Т.І.

2

Яковець Ольга

СШ № 239

І

Клімова А.О.

3

Федченко Дар’я

СШ № 239

І

Клімова А.О.

4

   Чабан Тетяна

 

СШ № 239

І

Клімова А.О.

5

Кебкал Костянтин

Школа № 285

І

Кирилуша С.В.

6

Губань Олексій

Школа № 285

І

Терещенко А.М.

7

Черницький Нікіта

СШ № 211

ІІІ

Коваль А.М.

8

Захарчук Ольга

СШ № 14 ім.С.Грушевського

ІІІ

Малогловець А.М.;

 Вербило Л.В.

9

Максименко Вікторія

СШ № 14 ім.С.Грушевського

ІІ

Малогловець А.М.;

 Вербило Л.В.

10

Сіренко Владислав

СШ № 14 ім.С.Грушевського

ІІІ

Малогловець А.М.;

 Вербило Л.В.

11

Шолудько Олександра

СШ № 214

І

Солодовнікова В.М.

12

Партола Павло

НВК № 143

ІІ

Морозова О.С

13

Ємельянова  Поліна

НВК № 143

ІІ

Морозова О.С

14

Буднікова Анастасія

НВК № 143

ІІ

Морозова О.С

15

Гаврилюк Ірина

НВК № 143

ІІ

Морозова О.С

16

Митник Ірина

СШ № 252 ім. В.Симоненка

ІІІ

Ніколаєнко О.В.

17

Коваль Діана

СШ № 298

ІІІ

Скрид О.Ю.

18

Шавурська Вікторія

СШ № 194 «Перспектива»

ІІІ

Швець Л.Д

19

Кучеренко Дмитро

СШ № 239

І

Клімова А.О.

20

Лошак Вікторія

Школа № 256

ІІІ

Нагорна М.Г.

 

11 клас

 

1

Шрамко Тетяна

Школа № 225

ІІІ

Кобець О.І

2

Корнєєва Катерина

Школа № 225

ІІІ

Кобець О.І

3

Хмеленко Анастасія

СШ № 239

І

Клімова А.О

4

Тимошенко Іван

СШ № 239

І

Клімова А.О.

5

Пюрінгер Александер

СШ № 239

ІІ

Клімова А.О.

6

Горобей Оксана

Школа № 226

ІІІ  

Дараган О.О.

7

Борисенко Наталія

Школа № 226

ІІІ

Ніколенко В.В

8

Гавриш Аліса

Школа № 226

ІІІ

Дараган О.О

9

Добровольська Ання

Школа № 226

ІІІ

Дараган О.О

10

Добровольська Анастасія

Школа № 226

ІІІ

Дараган О.О

11

Романова Марія

Школа № 226

ІІІ

Костюченко О.В.

12

Бондарович Анастасія

Школа № 8

ІІ

Сліпчук Л.М.

13

Осінній Валентин

Школа № 8

ІІ

Сліпчук Л.М

14

Ганжул Аліна

Школа № 8

ІІ

Сліпчук Л.М

16

Диба Ігор

Школа № 168

І

Шарупа Л.М

17

Зулей Андрій

СШ № 214

І

Лісєчко О.О

18

Смола Катерина

Школа № 170

ІІ

Сорока В.А

19

Гейко Олена

Школа № 170

І

Сорока В.А

20

Плисюк Володимир

Школа № 225

ІІ

Скрипник Л.М.

21

Чорнобай Інна

Школа № 225

ІІ

Скрипник Л.М

22

Томах Дмитро

НВК № 20

ІІ

Площик Н.Г.

23

Шовкова Сюзанна

НВК № 20

ІІ

Площик Н.Г.

24

Станкеаич Владислав

НВК № 20

ІІІ

Площик Н.Г.

25

Лобурець Любов

НВК № 20

ІІІ

Площик Н. Г.

26

Прінько Іван

НВК «Оболонь»

ІІІ

Науменко Ю.А

27

Кукса Карина

НВК «Оболонь»

ІІ

Науменко Ю.А

28

Горячкіна Софія

Школа № 9

ІІ

Шарова С.В

29

Вербовий Олександр

Школа № 285

І

 

30

Романенко Влада

Школа № 256

ІІІ

Білоус Л.В.

 


 

Читати 186 разів Останнє редагування Середа, 02 листопада 2016 07:37

Головне меню