Четвер, 03 березня 2016 07:42

ХV Міський конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У СШ № 239 проведений ХVМіський конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

     18 лютого  2016 року на базі спеціалізованої школи № 239 було проведено  районний етап ХV конкурсу читців поезії  Т.Г. Шевченка.

     У конкурсі взяли  участь  учні 5-11класів  із 25 навчальних закладів Оболонського району.

    Актуально  і  пророче  звучала  поезія  Т. Шевченка.  Радує те,  що сучасні діти та молодь    по-новому  прочитують  давно  відомі  твори  Кобзаря, розставляють  особливі  акценти.  Відчувається, що кожен учасник  зворушений  геніальністю Тараса Григоровича Шевченка,  його далекоглядністю,  справжністю. Для сучасної молоді твори  поета – це  не  просто поезія, а тест на громадянську позицію і зрілість. 

       Щороку учасники конкурсу представляють  авторську поезію, присвячену Т.Шевченку.  У кожному рядку, написаному учнями,  звучить правда і віра у  краще майбутнє українського народу.

      Подібні конкурси сприяють не тільки патріотичному вихованню, але й  розвитку творчих здібностей  учнів  і формуванню  свідомих громадян, які люблять рідне слово і гордо несуть його у серці. Адже саме сучасній молоді потрібно втілювати в життя заповіт Великого Кобзаря: « І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик…»

                            

 

 

Переможці I (районного) етапу ХV Міського  конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Назва поезії, автор- Т.Шевченко

Клас

Місце на I етапі

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Сегай Єлизавета

СШ № 239

«Зацвіла в долині»

5

ІІІ

Клімова А.О.

2

Мартинчук Ан.

СШ №239

Уривок з поеми «Наймичка»

5-А

ІІІ

Ірина Володимирівна

3

Чередниченко Вікторія

СЗШ № 231

Уривок з балади «Причинна»

5

ІІІ

Кисельова З.Я.

4

Стахник Юлія

СШ № 210

Уривок з поеми «Гайдамаки»

5-В

ІІ

Бученко І.В.

5

Ярох Антон

СШ № 14

«Думка»

5-А

ІІ

Бурлій Л.І.

6

Міловзорова Надія

СШ № 14

«Думи мої, думи мої…»

5-А

І

Бурлій Л.І.

7

Кот Діана

СШ № 211

«Причинна»

5-б

ІІІ

Гнатюк О.В.

 

1

Харченко Денис

СЗШ № 104 ім. О.Ольжича

«Думка»

6-Б

ІІІ

Науменко В.М.

2

Якимюк Вероніка

СЗШ № 104 ім. О.Ольжича

«Муза»

6-Б

ІІІ

Науменко В.М.

3

Філіппова Валентина

СШ № 239

«Гайдамаки»

6-Б

I

Клімова А.О.

4

Гальміз Єлизавета

СШ № 20

«Ну,що б, здавалося…»

6

ІІ

 

5

Калюжний Артем

СШ № 239

Уривок з поеми «Чернець»

6-

І

Клімова А.О.

6

Тимошенко Анна

СШ № 239

«Чого ти ходиш на могилу?»

6

ІІ

Клімова А.О.

7

Суботіна Яна

СШ № 239

«У нашім раї на землі»

6

ІІ

Клімова А.О.

8

Нємкова Віра

СЗШ № 168

Уривок з поеми  «Княжна»

6

ІІІ

Шарупа Л.М.

9

Сідельнікова Ольга

СШ № 14

«Сестрі»

6-Б

ІІІ

Бурлій Л.І.

10

Копач Альона

СШ № 14

«Доля»

6-А

ІІІ

Бурлій Л.І.

11

Гузова Ірма

СЗШ № 9

«Мені однаково»

6-Б

ІІІ

Олійник А.М.

12

Сорочка Анна

СЗШ № 9

«Маленькій

Мар’яні »

6-А

ІІІ

Шарова С.В.

 

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Назва поезії, автор

Клас

Місце на I етапі

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Дідіков Олексанр

СЗШ № 104 ім.О.Ольжича

«Мені однаково…»

9-Б

ІІІ

Редька Л.М.

2

Мостова Валерія

СЗШ № 104 ім.О.Ольжича

«Русалка»

9-А

ІІІ

Самойлович Т.П.

3

Войтенков Назар

гімназія «Потенціал»

«Думка»

9-А

ІІІ

Орлова Ю.В.

4

Литвин Богдан

СШ № 210

Уривок з балади «Причинна»

9

ІІІ

Шимчук Н.А.

5

Кучеренко Марія

СЗШ № 226

«Тополя»

9-Б

ІІІ

Прудкогляд О.Я.

6

Августинович Ксенія

СЗШ № 226

«Думка»

9-В

ІІ

Швед  Л.Р.

7

Говорушко Валерія

СЗШ № 226

«Не для людей»

9-В

ІІ

Швед  Л.Р.

8

Захарчук Ольга

СШ № 14

 «Тополя»

9-А

ІІІ

Вербило Л.В.

Малогловець А.М.

9

Черепок Анастасія

СЗШ № 225

«Русалка»

9

ІІ

Джупина Т.І.

10

Поздняков Іван

СШ № 216

«Минають дні…»

9-Б

І

Зозуля Л.В.

11

Ковтун Дар’я

СШ № 239

«Кавказ»

9-Б

І

Клімова А.О.

12

Федченко Дар’я

СШ № 239

«Єретик»

9-Б

І

Клімова А.О.

13

Кузьменко Анастасія

СШ № 252 ім. В.Симоненка

«Розрита могила»

9

І

Ніколаєнко О.В.

14

Гончаренко Олександр

СШ № 210

«Сон»

9

ІІІ

Щемчук Н.О.

15

Стадних Ганна

СШ № 20

«І мертвим ,і живим»

9

ІІІ

Воєвода І.Г.

16

Маєринська Вікторія

Сан. школа-інтернат №22

спів « Зоря моя»

9

ІІІ

Зігура Т.В.

 

1

Гейко Олена

СЗШ № 170

Уривок з поеми  «Наймичка»

10-А

І

Сорока В.А.

2

Косих Анатолій

СШ № 239

літ. комп. «Покидаємо діла»

10-А

ІІІ

Клімова А.О.

3

Хмеленко Анастасія

СШ № 239

літ. комп. «У нашім раї»

10-А

І

Клімова А.О.

4

Романенко Влада

СЗШ № 256

Уривок із поеми  «Відьма»

10

І

Нагорна М.Г.

5

Диба Ігор

СЗШ № 168

Авторська поезія

«Шевченко-український ідеал»

10-Б

І

Шарупа Л.М.

6

Козярін Євген

СЗШ № 168

Авторська поезія

«Шевченко-наш лідер духовний»

10-Б

І

Шарупа Л.М.

7

Гавриш Аліса

СЗШ № 226

«Розрита могила»

10-А

ІІ

Дараган О.О.

8

Осіній Валентин

СЗШ № 8

«Єретик»

10-А

ІІ

Сліпчук Л.М.

9

Ганжул Аліна

СЗШ № 8

«Наймичка»

(Уривок)

10-А

ІІІ

Сліпчук Л.М.

10

Боженко Денис

СШ № 216

«Мені здається…»

10-А

ІІІ

Дубинська Т.А.

11

Голованов Ігор

СШ № 216

«Розрита могила…»

10-А

ІІІ

Дубинська Т.А.

12

Щербань Валентин

СШ № 216

«Чума»

10-А

ІІі

Дубинська Т.А.

13

Мініна Валерія

СЗШ № 225

Уривок  з поеми «Марина»

10

ІІІ

Кобець О.І.

14

Середа Інна

СЗШ № 225

Уривок з поеми «Сова»

10

ІІІ

Кобець О.І.

15

Братунець Юлія

СЗШ № 9

«Лілея»

10

ІІІ

Мізинчук О.А.

16

Матко Ганна

СШ № 210

«Думка»

10

ІІІ

Кучеравлюк Т.А.

 

1

Степанов Гліб

СЗШ № 8

«Кавказ»

11-Б

І

Манусенко О.О.

2

Шевченко Діана

СШ № 14

«І мертвим , і живим…»

11

ІІІ

Ващенко Г.В.

3

Нечитайло Євгеній

СШ № 16

«Минають дні»

11

ІІ

Павленко С.І.

4

Матевосян Анна

СШ № 210

Уривок  з поеми «Гайдамаки»

11

ІІІ

Гунько Н.М.

5

Задьор Марія

СШ № 14

«Ликерії»

11-А

ІІІ

Ващенко Г.В.

6

Пегета Марія

Гімназія «Оболонь»

Уривок з поеми «Катерина»

11-А

І

Грушко С.П.

 

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Назва поезії, автор

Клас

Місце на I етапі

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Трикоз Дар’я

СШ № 239

«Осія»

7

І

Коваленко В.В

2

Куценюк Єлизавета

СШ № 211

«Над Дніпровою сагою»

7

ІІІ

Шкаредна М.О.

3

Буряк Ілля

СШ № 211

«Не гріє сонце на чужині»

7

ІІІ

Шкаредна М.О

4

Стаценко Марина

СШ № 211

«Дівичії  очі»

7

ІІІ

Прокопенко Т.М

5

Щукіна Анастасія

СШ № 211

«Зацвіла в долині…»

7

ІІІ

Прокопенко Т.М

6

Пруднікова Дар’я

СШ № 211

«Маленькій Мар’яні…»

7

ІІІ

Прокопенко Т.М

7

Аль-Хулані Родіон

СШ № 210

«Думи мої…»

7

ІІІ

Кучеравлюк Т.А.

8

Удовиченко С.

СЗШ № 231

О.Марунич «Художникам»

7

І

Савченко М.П.

9

Яценко Дар’я

СЗШ № 231

«Доля»

7

ІІІ

Савченко М.П.

10

Дудка Вероніка

СЗШ № 231

«Зоря моя вечірняя»

7

ІІІ

Савченко М.П.

11

Осіпова Марія

Гімназія «Потенціал»

«Якби  ви знали , паничі»

7

ІІІ

Орлова Л.В.

12

Щикалюк Гліб

Гімназія «Потенціал»

«Розрита могила»

7

І

Орлова Л.В.

13

Остапенко Мирослава

СШ № 14

Уривок із поеми «Катерина»

7

ІІІ

Пономаренко Т.Г.

14

Бубон Ірина

СШ № 14

«І тієї…»

7

ІІІ

Пономаренко Т.Г.

15

Нерода Вікторія

СЗШ №285

«Тим неситим царям»

7

ІІ

Ковальчук Т.В.

16

Долгодуш Валерія

Ліцей туризму

«Сестрі»

7

ІІІ

Ареф’єва В.А.

17

Снежин Катерина

Ліцей туризму

«Маленькій Мар’яні»

7

ІІІ

Ареф’єва В.А.

18

Слюсаренко Марія

СЗШ № 9

«Минають дні»

7

ІІІ

Буханевич Т.І.

19

Бутрімас Стасіс

СЗШ № 9

Уривок із послання «І мертвим , і живим…»

7

ІІІ

Мізинчук О.А.

20

Ансена Валерія

Колегіум «Олімп»

Уривок  з поеми «Сон»

7

ІІІ

Музика А.Ю.

21

Семашко Даніїл

Колегіум «Олімп»

«І досі сниться»

7

ІІІ

Музика А.Ю.

22

Малішевська Юлія

Колегіум «Олімп»

«Зоре моя»

7

ІІІ

Музика А.Ю.

23

Вінниченко Юлона

Гімназія «Пріоритет»

«Думка»

7

ІІ

Соценко Г.М.

24

Матвієнко Дар’я

Гімназія «Пріоритет»

«Сон» («На панщині пшеницю жала…»)

7

ІІІ

Соценко Г.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Назва поезії, автор

Клас

Місце на I етапі

Прізвище, _м.’я, по батькові вчителя

1

Кузьмін Ілля

СШ № 239

«Минають дні»

8

ІІ

Бабич І.В.

2

Берьозкін Андрій

СШ № 239

«Чи то недоля та неволя…»

8

ІІІ

Бабич І.В.

3

Мислива Дарія

СЗШ № 226

«Русалка»

8

ІІІ

Ніколенко В.В.

4

Дудка Ірина

СЗШ № 226

« Не завидуй багатому»»

8

ІІІ

Ніколенко В.В.

5

Калиновський Костянтин

Гімназія «Оболонь»

Уривок з поеми «Гайдамаки»

8

ІІІ

Грушко С.П.

6

Фастов Арсеній

СШ № 211

Уривок з  поеми «Сон»

8

І

Прокопенко Т.М.

7

Тимофєєва Олександра

СШ № 211

«Дурні та гордії ми люди…»

8

І

Гнатюк О.В.

8

Сундучкова Ольга

СШ № 211

«І багата я…»

8

ІІ

Прокопенко Т.М.

9

Яцюк Юлія

СШ № 211

«Думка»

8

ІІ

Прокопенко Т.М.

10

Кінєва Мілена

СШ № 211

Уривок з поеми  «Гайдамаки»

8

ІІІ

Прокопенко Т.М.

11

Кисляковська Анна

Гімназія

№ 143

Літературна композиція «Хустина»

8

ІІІ

Грибіник З.П.

Морозова О.С.

12

Хабін Андрій

Гімназія

№ 143

Літературна композиція «Хустина»

8

ІІІ

Грибіник З.П.

Морозова О.С.

Читати 417 разів Останнє редагування Четвер, 03 березня 2016 08:00

Головне меню