Середа, 13 травня 2015 06:29

Конкурс «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати!»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

                                       

З 09 по 16 квітня 2015 р. учні навчальних закладів Оболонського району взяли участь у ІІ етапі IX міського конкурсу «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати». І учасники, і організатори, і журі конкурсу ще раз переконалися у тім, що Київ – не просто столиця України, а ще й те місце на землі, яке є рідним кожному його мешканцю. 

 

         На конкурс були представлені роботи юних і зовсім маленьких поетів, прозаїків, художників, фотографів, які показали свою щиру турботу про парк, що став улюбленим місцем відпочинку усієї родини; вулицю, яка бачила їхні перші в житті кроки; дитячий майданчик, де відбулися перші знайомства з друзями; школу, де чекають їх щоранку парти, дошки, підручники, нові пригоди і, звичайно, вчителі… У кожній роботі відчувалася занепокоєність долею і проблемами міста, велика любов до своєї Малої Батьківщини. Багато своїх робіт присвятили учні саме Оболоні.

         Немало пораділи члени журі і з талантів юних художників. Загалом, у номінації «Київ мистецький»: «Краща авторська робота образотворчого мистецтва, присвячена столиці України» було представлено багато робіт.

      

          

     

СПИСОК

 переможців районного етапу IX міського конкурсу 

«Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»

 

№ п/п

ПІБ учасника конкурсу

Місце

Назва навчального закладу, клас

Номінація «Київ літературний»: «Краща авторська проза про Київ»

1.

Лілєєва Вероніка Максимівна

І

Гімназія-інтернат  № 299, 5 клас

2.

Абдулагаєва Аміна Емірівна

ІІ

Гімназія «Оболонь», 6 клас

3.

Захарченко Софія Василівна

ІІІ

Спеціалізована школа № 14

4.

Рубан Денис Олександрович

ІІІ

Гімназія «Оболонь», 7 клас

5.

Наливайко Олександр Геннадійович

ІІІ

Гімназія «Оболонь», 7 клас

6.

Калиновський Костянтин Олегович

ІІІ

Гімназія «Оболонь», 7 клас

Номінація «Київ літературний»: «Кращий авторський вірш про Київ»

1.

Фоменко Олена Миколаївна

І

Спеціалізована школа  № 14, 11 клас

2.

Луженкова Соня Олександрівна

І

Гімназія-інтернат  № 299, 10 клас

3.

Сєрікова Тетяна Володимирівна

І

Ліцей № 157, 9 клас

4.

Максимова Анастасія  Василівна

ІІ

Гімназія «Оболонь», 7 клас

5.

Павленко Андрій Сергійович

ІІ

Спеціалізована школа  № 14, 7 клас

6.

Комар Андрій Романович

ІІ

Середня загальноосвітня школа № 225, 7 клас

7.

Зайцев Валентин Геннадійович

ІІ

Санаторна школа-інтернат № 22, 9 клас

8.

Гетьман Мирослава Андріївна

ІІІ

Спеціалізована школа  № 20, 5 клас

9.

Вовк Назарій Євгенійович

ІІІ

Гімназія «Потенціал», 5  клас

10.

Мікіозос Кирило

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 9, 5 клас

11.

Пленус Ілля Русланович

ІІІ

Санаторна школа-інтернат № 21, 6 клас

12.

Кушнерук Ольга Юріївна

ІІІ

Санаторна школа-інтернат  № 21, 7 клас

13.

Шарупа Анна Олександрівна

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 168, 8 клас

14.

Диба Ігор Миколайович

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 168, 9 клас

15.

Карпенко Валерія Олексіївна

ІІІ

Гімназія-інтернат № 299, 11 клас

Номінація «Київ мистецький»:

«Краща авторська робота образотворчого мистецтва, присвячена столиці України»

1.

Сас Богдан Петрович

І

Гімназія «Оболонь»,  10 клас

2.

Бобко Дарина Юріївна

І

Санаторна школа-інтернат № 22, 8 клас

3.

Чечель Анастасія В’ячеславівна

І

Середня загальноосвітня школа № 170,

7 клас

4.

Литвинов Михайло Вадимович

І

Спеціалізована школа № 20, 7 клас

5.

Малишева Віра Ігорівна

І

Гімназія «Потенціал», 10 клас

6.

Губенко Богдан Анатолійович

ІІ

Середня загальноосвітня школа № 170,

7 клас

7.

Гребенович  Юлія Михайлівна

ІІ

Спеціалізована школа № 20, 8 клас

8.

Скуратовська Елизовета Юріївна

ІІ

Спеціалізована школа № 20, 9 клас

9.

Кирсенко Наталя Миколаївна

ІІ

Спеціалізована школа № 20, 5 клас

10.

Вірич  Ірина  Олегівна

ІІ

Спеціалізована школа № 20, 11 клас

11.

Савицький Ігор

Євгенійович

ІІ

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»,

7 клас

12.

Шубіна Анастасія Сергіївна

ІІ

Середня загальноосвітня школа № 285, 3 клас

13.

Петренко Святозар Олександрович

ІІІ

Гімназія «Оболонь», 6 клас 

14.

Пухно Богдан Геннадійович

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 170, 7 клас

15.

Пирог Валерія Григорівна

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 170, 7 клас

16.

Злочевська Валерія Дмитрівна

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 170, 6 клас

17.

Наконечна Романа Олександрівна

ІІІ

Спеціалізована школа № 20, 7 клас

18.

Костюнік Павло Русланович

ІІІ

Гімназія «Потенціал», 10-Б клас

19.

Шацька Вікторія Миколаївна

ІІІ

Гімназія «Потенціал», 8 клас

20.

Сорока Каріна

В’ячеславівна

ІІІ

Гімназія «Потенціал», 6 клас

21.

Дмитрієва Ксенія Юріївна

ІІІ

Спеціалізована школа № 210, 7 клас

22.

Іванова Антоніна Сергіївна

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 285, 3клас

23.

Довга Софія Павлівна

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 285, 3 клас

24.

Ткачук Даніїл Олександрович

ІІІ

Середня загальноосвітня школа № 285, 3 клас

25.

Кешаварз Каріна Казимирівна

IV

Середня загальноосвітня школа № 285, 3 клас

26.

Маслюк Дарина Олександрівна

IV

Середня загальноосвітня школа № 285, 3 клас

27.

Даценко Ніка Сергіївна

IV

Середня загальноосвітня школа № 9, 5 клас

28.

Застело Богдан Олексійович

IV

Середня загальноосвітня школа № 9, 5 клас

29.

Карпенко Євгенія  Олексіївна

IV

Середня загальноосвітня школа № 9, 5 клас

Номінація «Київ соціальний»: «Кращий соціально-економічний проект»

1.

Турчин Михайло Дмитрович

І

Середня загальноосвітня школа № 168, 9 клас

2.

Давиденко Єгор В`ячиславович

І

Гімназія «Оболонь», 10  клас

3.

Сантросян Анрі Артакович

І І

Спеціалізована школа № 210, 10 клас

Номінація «Київ соціальний»: «Кращий соціальний плакат про Київ»

1.

Гузова Ірма Владиславівна

І

Середня загальноосвітня школа № 9, 5 клас

2.

Плескачевський Михайло Дмитрович

І

Гімназія «Потенціал»,  9 клас

3.

Нечасна Валерія Сергіївна

І І

Спеціалізована школа № 210, 11 клас

4.

Пузіна Анастасія Юріївна

І І І

Спеціалізована школа № 210, 10 клас

5.

Марунич Анна Сергіївна

І І І

Середня загальноосвітня школа № 285, 3 клас

Номінація «Київ – зелен сад»: «Краща фотосерія «Школа – зелений сад»

1.

Стасюк Вікторія Юріївна

І

Санаторна школа-інтернат № 22, 9 клас

2.

Бенедюк Анастасія Сергіївна

І

Середня загальноосвітня школа № 170, 9 клас

3.

Франчук Матвій Олександрович

І І

Спеціалізована школа № 210,  8 клас

4.

Ренкас Наталія Павлівна

І І

Гімназія «Оболонь», 11 клас

Номінація «Київ – гармонія і стиль у просторі»

1.

Щербаченко Назарій Євгенійович

І

Середня загальноосвітня школа № 285, 2 клас

2.

Римар Максим Олександрович

І

Середня загальноосвітня школа № 285, 2 клас

3.

Гордашник Олександра Сергіївна

І І

Середня загальноосвітня школа № 285, 3 клас

4.

Руденко Олександра Михайлівна

І І

Спеціалізована школа № 20, 10  клас

5.

Богдан Ярослав Юрійович

І І І

Середня загальноосвітня школа № 9, 5 клас

Номінація «Київ – зелен сад»: «Кращий дизайнерський проект озеленення міста

1.

Базилевич Поліна Дмитрівна

І

Гімназія «Потенціал»,  11 клас

Номінація «Київ мистецький»: «Краща авторська пісня про Київ»

1.

Терьохіна Анна Костянтинівна

І

Спеціалізована школа № 211, 5 клас

2.

Мельник Микола Миколайович

І І

Спеціалізована школа № 20, 9 клас

 

 

 

 

СПИСОК

учителів-художніх керівників, які підготували учасників

та взяли активну участь у проведенні районного етапу IXміського конкурсу  «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»

 

ПІБ художнього керівника

учасника конкурсу

Навчальний заклад

Номінація «Київ літературний»: «Краща авторська проза про Київ»

Федорова Інна  Володимирівна

Гімназія-інтернат № 299

Грушко Світлана Петрівна

Гімназія «Оболонь»

Пономаренко Тетяна Григорівна

Спеціалізована школа № 14

Гнатюк Інна Дмитрівна

Гімназія «Оболонь»

Номінація «Київ літературний»: «Кращий авторський вірш про Київ»

Павлюк Ірина Миколаївна

Гімназія-інтернат № 299

Тимченко Людмила Леонідівна

Спеціалізована школа  № 20

Петрова Оксана Володимирівна

Гімназія  «Потенціал»

Хорішман Оксана Павлівна

Санаторна школа-інтернат № 21

Гнатюк Інна Дмитрівна

Гімназія «Оболонь»

Пономаренко Тетяна Григорівна

Спеціалізована школа № 14

Путрова Тетяна Анатоліївна

Середня загальноосвітня школа № 225

Шурупа Людмила Миколаївна

Середня загальноосвітня школа № 168

Галай Олена Михайлівна

Ліцей № 157

Гришан Наталія Петрівна

Санаторна школа-інтернат № 22

Корнієнко Лариса Миколаївна

Спеціалізована школа № 14

Федорова Інна  Володимирівна

Гімназія-інтернат № 299

Номінація «Київ мистецький»:

«Краща авторська робота образотворчого мистецтва, присвячена столиці України»

Потоцька Тетяна Сергіївна

Спеціалізована школа № 210

Жилюк Любов Іванівна

Гімназія «Потенціал»

Михайлова Ольга Олександрівна

Гімназія «Оболонь»

Зайцева Оксана Олександрівна

Середня загальноосвітня школа № 285

Зігура Олександр Володимирович

Санаторна школа-інтернат № 22

Євтух Ольга Ігорівна

Середня загальноосвітня школа № 170

Шаповалова Надія Єгорівна

Спеціалізована школа № 20

Сокур Ольга Сергіївна

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

Удовицька-Скляренко Людмила Андріївна

Середня загальноосвітня школа № 9

Номінація «Київ соціальний»: «Кращий соціальний плакат про Київ»

Шевченко Зінаїда Миколаївна

Спеціалізована школа № 210

Зайцева Оксана Олександрівна

Середня загальноосвітня школа № 285

Євтушенко Людмила Миколаївна

Гімназія «Потенціал»

Удовицька-Скляренко Людмила Андріївна

Середня загальноосвітня школа № 9

Номінація «Київ соціальний»: «Кращий соціально-економічний проект»

Моспан Юлія Юріївна

Спеціалізована школа № 210

Давиденко Лариса Миколаївна

Гімназія «Оболонь»

Шурупа Людмила Миколаївна

Середня загальноосвітня школа № 168

Номінація «Київ – зелен сад»: «Краща фотосерія «Школа – зелений сад»

Чистякова  Людмила Петрівна

Санаторна школа-інтернат № 22

Заболотня Анна Леонідівна

Середня загальноосвітня школа № 170

Блінова Олена Миколаївна

Спеціалізована школа № 210

Кожевнікова  Неля  Володимирівна

Гімназія «Оболонь»

Номінація «Київ – гармонія і стиль у просторі»

Зайцева Оксана Олександрівна

Середня загальноосвітня школа № 285

Шаповалова Надія Єгорівна

Спеціалізована школа № 20

Удовицька-Скляренко Людмила Андріївна

Середня загальноосвітня школа № 9

Номінація «Київ – зелен сад»: «Кращий дизайнерський проект озеленення міста

Назаренко Галина Миколаївна

Гімназія «Потенціал»

Номінація «Київ мистецький»: «Краща авторська пісня про Київ»

Голець Людмила Вікторівна

Спеціалізована школа № 211

Усульянова Наталія Валентинівна

Спеціалізована школа № 20

           

 

Читати 1541 разів Останнє редагування Середа, 13 травня 2015 07:02

Головне меню