Середа, 21 січня 2015 07:38

Міський конкурс пошуково-дослідницьких робіт «Математична мозаїка»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ПОЛОЖЕННЯ

про міський конкурс пошуково-дослідницьких робіт 

«Математична мозаїка»

 

1. Загальні положення

1.1. Дане Положення визначає порядок організації та проведення міського конкурсу пошуково-дослідницьких робіт з математики "Математична мозаїка»" (далі - Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться серед учнів (вихованців) 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів відповідного віку (далі - учасники).

1.3. Конкурс проводиться з метою залучення та заохочення до науково-дослідницької роботи учнів восьмих класів, які цікавляться математикою і мають бажання займатися науково-пошуковою роботою.

1.4. Основними завданнями Конкурсу є:

 

•  виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді;

• залучення школярів до поглибленого вивчення математики, історії її розвитку та дослідження наукового шляху видатних математиків;

•  залучення молоді до пізнавальної та дослідницької діяльності в секціях відділення математики Київської  Малої академії наук учнівської молоді;

•  стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.

1.5. Конкурс проводиться на добровільних засадах та є відкритим для учасників.

1.6. Організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу здійснює КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту   м. Києва.

1.7. Інформація про проведення Конкурсу розміщується на офіційному сайті КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» не пізніше як за один місяць до початку його проведення.

1.8. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних"

Читати 9244 разів