Конкурси (23)

      

Починаючи з 2010 року з метою пошуку та підтримки талановитих учнів,  розвитку інтересу до вивчення англійської мови та культури інших країн,  формування навичок творчої та пізнавальної діяльності,  на базі Спеціалізованої школи I ступеня  № 244 проходять щорічні районні  інтелектуальні ігри «Англійська із задоволенням» для учнів 3-4-х класів.

     Даний конкурс сприяє удосконаленню роботи з обдарованими дітьми, активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, популяризації європейських цінностей та патріотичному вихованню, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

    Також неабияку користь захід приносить і вчителям англійської мови: підвищення власного рівня кваліфікації, удосконалення навички використання інформаційно-комунікаційних технологій, розширює сферу освітніх можливостей та надає сприяє спілкуванню та обміну досвідом і методами роботи.

     Інтелектуальні ігри – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати  не лише потрібно, але й цікаво!

     Так, цього навчального року цей захід відбувся 22 листопада. У ньому взяли участь 7 навчальних закладів району: СШ № 16 (вчитель Попелюшна В.О.), НВК № 20 (вчителі: Усульянова К.М. та Усульянова Н.В.), СШ № 211 (Поліч А.І., Матвієнко А.М.), СШ 214 (Корнієнко Н.О., Карнаух І.Г.), НВК № 240 «Соціум» (Семенчук Н.М., Шкодич В.П., Мохова О.Б.), СШ № 298 (Лабунець А.Ю., Шевчук Л.О.)  та господарі –  СПШ № 244 (Топчій Л.М., Баталига Н.В.).        

     Щороку тема наших ігор міняється, цьогоріч  – «Моя рідна школа». До першого – домашнього завдання – «артисти» ретельно підготувалися: глядачі побачили  презентації шкіл (СШ № 16, СПШ № 244),  побували в ідеальній школі та заспівали караоке (СШ № 214), відвідали веселу школу (СШ № 298: Wehavealotoffunsinourschool!”), стали «учнями» на веселому уроці – FunnyEnglish (НВК № 240 «Соціум»: Myschoolmakesmehappy!”); «плавали» на незвичайному кораблі по Темзі (НВК № 20 – інсценізація уроку англійської мови з віртуальною подорожжю по Лондону); відчули повагу дітей до своєї школи (СШ № 211: MySchoolisMyHome”!).

     Другим етапом наших ігор були логічні завдання з англійської мови, з якими члени шкільних команд упоралися успішно.

     Насамкінець журі оголосило переможців – ними виявилися всі учасники: кожна команда отримала дипломи у багатьох номінаціях: за артистизм виконавців, за відмінне знання граматики, за музичне оформлення. А місця розподілилися таким чином: І місце – СПШ № 244; ІІ – СШ № 16, 298; ІІІ – СШ № 211, НВК № 240 «Соціум».  

     Дякуємо адміністрації та вчителям СПШ № 244 за відмінну організацію і методичний супровід заходу.

     Вітаємо переможців!

    

Бондар Н.П., методист НМЦ

Яблонська О.Є., вчитель англійської мови

СПШ № 244

   

 

  

 

 

 

Картинки по запросу колосок 2017

ШАНОВНІ КООРДИНАТОРИ МІЖНАРОДНОГО ПРИРОДНИЧОГО ІНТЕРАКТИВНОГО КОНКУРСУ „КОЛОСОК”!

Вітаємо Вас з початком навчального року!

Очікуємо на Вашу заявку для участі у конкурсі „КОЛОСОК–осінній–2017” від школи до 20 жовтнявід району – до 27 жовтня.

Конкурс відбудеться 30 листопада.


Нагадуємо теми конкурсу:
–       Жива фізика
–       Патенти природи
–       Жива хімія 

Нагадайте дітям, що підготуватися до конкурсу можна за матеріалами розміщеними на сайті: http://kolosok.org.ua/ за посиланнями  запитання для підготовки до конкурсу, матеріали для підготовки до конкурсу та спеціальною стрічкою новин на Facebook.

Абонементи на І півріччя 2018 року (заповнені на адресу школи та Ваше прізвище) надсилайте з розрахунку:

–       журнал „КОЛОСОК” – одна передплата на кожних 50 учасників 3–11 класів.

–       газети „КОЛОСОЧОК” – одна передплата на кожних 20 учасників 1–4 класів.

Абонементи можна взяти у Вашому поштовому відділенні або скачати  на сайті kolosok.org.ua за посиланням: Про безкоштовну передплату журналу та газети.


З повагою,
Оргкомітет конкурсу „КОЛОСОК”.
Телефони для довідок: 050-37-32-983; 097-411-81-00

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс читців"

Переможці

І (районного) етапу ХVІ конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

 

№ п/п

Прізвище та ім.’я учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

Учитель

1

Нурутдінова Марія

14

5

І

Малогловець А.М.

2

Архипчук Яків

226

5

ІІ

Дороган О.О.

3

Бруй Єва

14

5

ІІ

Малогловець А.М.

4

Бут Софія

104

5

ІІ

Самойлович Т.П.

5

Лич Анна

Ліцей туризму

5

ІІ

Ареф’єва В.А.

6

Нетребко Анастасія

«Потенціал»

5

ІІ

Вовк Н.В.

7

Придворна Надія

214

5

ІІ

Солодовнікова В.М.

8

Мельнійчук Аліна

256

5

ІІ

Водяніна Н.Ф.

9

Українець Катерина

239

5

ІІ

Бабич І.В.

10

Малорот Валерія

239

5

ІІ

Бабич І.В.

11

Романенко Роман

239

5

ІІ

Бабич І.В.

12

Ситенко Вікторія

168

5

ІІ

Верчинська Н.О.

13

Яроцька Анастасія

14

      5

ІІІ

Малогловець А.М.

14

Мельник Анастасія

14

5

ІІІ

Малогловець А.М.

15

Миронова Олена

252

5

ІІІ

Шевченко К.В.

16

Голуб Єлизавета

239

5

ІІІ

Бабич І.В.

17

Бондар Філіп

239

5

ІІІ

Бабич І.В.

18

Недобор Анастасія

168

5

ІІІ

Верчинська Н.О.

19

Шульженко Анна

239

6

І

Бабич І.В.

20

Ярох Антон

14

6

І

Вербило Л.В.

21

Власенко Ірина

14

6

І

Вербило Л.В.

22

Бучма Вікторія

211

6

І

Гнатюк О.В.

23

Кот Діана

211

6

І

Гнатюк О.В.

24

Цісар Анастасія

225

6

ІІ

Скрипник Л.М.

25

Ткачук Вікторія

14

6

ІІ

Вербило Л.В.

26

Мартинчук Анастасія

239

6

ІІІ

Бабич І.В.

27

Гриценко Дар’я

233

6

ІІІ

Поляруш Л.А.

28

Ворона Анна

211

6

ІІІ

Гнатюк О.В.

29

Мілюшина Богдана

20

6

ІІІ

Алдатова Ю.М.

30

Калюжний Артем

239

7

І

Клімова А.О.

31

Тимошенко Анна

239

7

І

Клімова А.О.

32

Іщук Антон

8

7

ІІ

Юрченко А.О.

33

Яким юк Вероніка

104

7

ІІ

Науменко В.М.

34

Заринова Каміла

Скілева Юлія

210

7

ІІ

Гунько Н.М.

35

Гузова Ірма

9

7

ІІІ

Олійник А.М.

36

Немкова Віра

168

7

ІІІ

Шарупа Н.М.

37

Титаренко Дмитро

168

7

ІІІ

Шарупа Н.М.

38

Філіпова Валерія

239

7

ІІІ

Клімова А.О.

39

Осіпова Марина

«Потенціал»

8

ІІ

Орлова Л.В.

40

Гришина Юлія

211

8

ІІІ

Прокопченко Р.М.

41

Бабак Родіон

210

8

ІІІ

Гунько Н.М.

42

Дудка Вероніка

231

8

ІІІ

Савченко М.П.

43

Каленський Володимир

214

8

ІІІ

Солодовнікова

44

Тимофеєва Олександра

211

9

І

Прокопенко Т.М.

Чернюк Н.В.

45

Шевеля Валерій

20

9

І

Хомин Г.Я.

46

Скрипченко Владислав

20

9

ІІ

Хомин Г.Я.

47

Безолюк Анастасія

226

9

ІІ

Оляліна Г.М.

48

Ігоніна Єлизавета

226

9

ІІ

Оляліна Г.М.

49

Сухаренко Валерія

214

9

ІІ

Лісєчко О.О.

50

Коваль Ростислав

211

9

ІІ

Прокопенко Т.М.

51

Носулько Максим

233

9

ІІІ

Шевчук Л.О.

52

Фастов Арсеній

211

9

ІІІ

Прокопенко Т.М.                                                                                                                     

53

Овчиннікова Станіслава

239

9

ІІІ

Бабич І.В.

54

Кузьмич Ілля

239

9

ІІІ

Бабич І.В.

55

Павлова Марія

225

9

ІІІ

Кобець О.І.

56

Фролова Валерія

252

9

ІІІ

Яковчук Т.В.

57

Лавриненко Вікторія

252

9

ІІІ

Бабченко М.В.

58

Хмелюк Діана

9

9

ІІІ

Мізинчик О.А.

59

Любиш Вікторія

216

10

ІІ

Дубинська Т.А.

60

Шавурська Вікторія

194

10

ІІ

Швець Л.Д.

61

Морозова Марина

239

10

ІІ

Клімова А.О.

62

Федченко Дар’я

239

10

ІІ

Клімова А.О.

63

Кузьменко Анастасія

252

10

ІІ

Ніколаєнко  О.В.

64

Черепок Анастасія

225

10

ІІІ

Джупина Т.І.

65

Медведєва Марія

20

10

ІІІ

Площик Н.Г.

66

Ковтун Дар’я

239

10

ІІІ

Клімова А.О.

67

Горобцева Анастасія

168

10

ІІІ

Мацібора М.В.

68

Скрипник Антон

256

10

ІІІ

Білоус Л.В.

69

Счасна Дарія

216

10

ІІІ

Дубинська Т.А

70

Гайдаєнко Юлія

239

11

І

Клімова А.О.

71

Артамонова Ельвіра

226

11

І

Дараган О.О.

72

Зулєй Андрій

214

11

І

Лісєчко О.О.

73

Гейко Олена

170

11

І

Сорока В.А

74

Диба Ігор

168

11

ІІ

Шарупа Л.М.

75

Томах Дмитро

20

11

ІІ

Площик Н.Г.

76

Станкевич Владислав

20

11

ІІІ

Площик Н.Г.

77

Корнєєва Катерина

225

11

ІІІ

Кобець О.І.

78

Плисак Володимир

225

11

ІІІ

Скрипник Л.М.

79

Цвєтко Андрій

«Пріоритет»

11

ІІІ

Ковальова О.В.

 

  

   21 і 22.02.2017 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва пройшов районний  конкурс виконавців української пісні «Живе в цій пісні відгомін століть». Цього року в конкурсі взяли участь 55 учасників з 24 шкіл району. Світ музики чарівний і дивовижний, він наповнює життя людини яскравими барвами. Не може не радувати велика зацікавленість дітей українською піснею, бо це значить, що молоде покоління все більше поривається до чудових захоплень.                                                                                     

   У ході конкурсу учасники продемонстрували особливу повагу до української народної пісні, що так необхідно для збереження власної ідентичності в такий складний для України час, високий рівень сценічної культури та  виконавської майстерності.  

   Оболонський район багатий на обдарованих і талановитих дітей. До складу журі  входили: Гудима  Галина Олексіївна, Мустафа Світлана Євгеніївна – заслужена артистка України, Обручева Світлана Феодосіївна, Маляренко Юлія Миколаївна, Циганок Надія Василівна. Вони змогли не тільки оцінити учасників, а й надати їм безліч цінних порад для подальшого розвитку своїх творчих здібностей.

   

 

РЕЗУЛЬТАТИ

конкурсу «Живе в цій пісні відгомін століть»

 

№ п/п

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я учасника (учасників) конкурса

Результат участі

Керівник, який підготував учасника (учасників)

І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (6-10 років)

 1

Школа № 225

Мусієнко Софія

І місце

Ляхова Г.П.

 2

НВК «Потенціал»

Фефелова Софія

ІІ місце

Боднар С.А.

 3

НВК «Потенціал»

Фіряго Нікіта

ІІ місце

Боднар С.А.

 4

Школа № 233

Счасна Валерія

ІІІ місце

Камінська Н.С.

 5

НВК «Оболонь»

Філон Дар’я

ІІІ місце

Туржанська Н.Г.

ІI ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (11-14 років)

 6

Школа № 8

Папенко Анастасия

І місце

Савченко Ірина

 7

СШ № 252                       ім. В. Симоненка

Кособродова Вікторія

І місце

Гапонов Є.Л.

 8

СШ № 252                       ім. В. Симоненка

Карнаухова Марія

ІI місце

Маслянка О.Л.

 9

Школа № 8

Товстоус Майя

ІI місце

Шумейко Л.І.

 10

Школа № 231

 Малініна Дар’я

ІІ місце

Свєтлова О.М.

 11

СШ № 239

Лаган Діана

ІІI місце

Скурская Д.Ю.

 12

СШ № 16

Лихошерст Олександра

ІІІ місце

Чорна І.М.

ІІI ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (15-17 років)

 13

Школа № 285

Губань Олексій

І місце

Михайленко І.В.

 14

НВК № 20

Коваленко Анастасія

І місце

 Усульянова Н.В.

 15

НВК № 240 «Соціум»

Арутюнян Л.С.

ІІ місце

Царенко Я.М.  Кадченко  О.А.

 16

Школа-інт. № 4

Сокур Маргарита

ІІ місце

Мархонос С.мМ

 17

Школа № 285

Хлопова К.С.

ІІІ місце

Михайленко І.В.

 18

СШ № 211

Люхнич О.М.

ІІІ місце

Вдовиченко С.Л.

КОЛЕКТИВИ

19

НВК № 20

Ансамбль

І місце

Усульянова Н.В.

 20

СШ № 298

Ансамбль « Мира»

І місце

 

Богатчук Т.В.    Новік О.В.

 21

НВК № 157

 Дует                   Совонюк Мар’яна        Щепієнко Марина        

ІІ місце

 

Єрмак Т.М. Воронова Р.П.

 

22

Школа № 168

Інструментально-вокальна група «Хітарочка»

ІІІ місце

Мелько А.І.