Картинки по запросу міжнародна співпраця між Україною та Німеччиною

         Саме 2019 рік став 19-м роком нашої міжнародної дружби та обміном між учнями гімназії  імені Теодора-Хойсса з міста Піннеберг (Німеччина, федеральна земля Шлезвіг-Хольштайн) та спеціалізованої школи №14 імені українського професора С.Ф. Грушевського.  На початку вересня з 03.09 по 11.09.2019 нашим німецьким партнерам була запропонована програма, яка завершилась презентацією спільно створених групових проектів  «Вклад відомих німців в культурний та історичний розвиток міста Києва».

          Ці проекти були результатом творчої, плідної та креативної співпраці вчителів, учнів та батьків. Учні з обох сторін є послами миру, взаєморозуміння та дружби між німецьким і українським народами.  Прощальний вечір з друзями був переповнений планами щодо наступної зустрічі в місті Піннеберзі, що відбудеться вже весною 2020 року в Німеччині і стане ювілейною. До нових зустрічей і спільних звершень!

фотозвіт

joomlaженский портал
Середа, 11 вересня 2019 07:33

Секція для вчителів географії

Картинки по запросу географія серпневі секції

10 серпня відбулася секція для вчителів географії, на яку було запрошено автора підручників з географії для 6-11 класів Коберніка С.Г.

Методичні рекомендації

Навчальні програми

Календарне планування

фотозвіт

презентація

joomlaженский портал
Четвер, 05 вересня 2019 11:39

Учитель року 2020

 

Картинки по запросу учитель року 2020

Матеріали до фахового конкурсу:

1.Наказ Міністерства освіти і науки України № 798 від 10.06.2019р. Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2020"

2. Лист Міністерства освіти і науки України Про умови та порядок проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

joomlaженский портал

Картинки по запросу Всеукраїський фестиваль гри,  навчання і натхнення «Play Fest»

2 червня у місті Київ відбудеться щорічний фестиваль гри, навчання та натхнення «Play Fest».
У програмі фестивалю:
 архітектурна виставка-конкурс "Професії мабутнього" від дошкільнят та школярів;
 майстер-класи для дітей з методик діяльнісного навчання у дошкіллі та початковій школі;
 безмежний сімейний простір гри, навчання, пригод та розваг;
 розваги вiд анiматорiв;
 КРЕЙДА-ФЕСТ
Та ще багато цікавого!
Одним з ключових завдань фестивалю є промоутування та розкриття освітнього потенціалу гри як важливого методу формування компетентностей

Адреса проведення: м. Київ, проспект Броварський 15, Міжнародний Виставковий центр на Лівобережній, вхід 1-а

ВХІД ВІЛЬНИЙ!
Початок о 9.00.

До зустрічі на фестивалі!

joomlaженский портал

   

  17 квітня 2019 року у СПШ № 244 відбувся майстер-клас для молодих учителів англійської мови району та вчителів, які працюють у 1-х класах, на тему: «Розвиток здібностей учнів 1-го класу засобами іноземної мови з використанням інтерактивних технологій за програмою НУШ».

     Після вітального слова директора школи Мусієнко Л.І. присутні взяли участь у тренінгах, які провели вчителі закладу та методист представництва МACMILLAN Ірина Трофімова, а саме:

  • Ø «Планування ефективного уроку в 1 класі. Навчання читання» –  Ірина Трофімова
  • Ø «Презентація літер та формування первинних навичок письма (метод фоніксів)» –  вчитель англійської мови школи Баталига Н.В.
  • Ø «Навчання читання в 1-му класі згідно з програмою НУШ» –  вчитель  англійської мови школи Яблонська О.Є.
  • Ø «Використання ритміко-пісенного матеріалу у формуванні виразності та емоційності мовлення школярів» – вчитель англійської мови закладу Коваленко А.С.

     Усі учасники заходу брали безпосередню участь у тренінгах, складаючи міні-книжечки, вирізаючи винахідливі «світлофори», співаючи пісні та створюючи дидактичний матеріал для роботи з першачками. А найголовніше – отримали заряд позитиву і рекомендації учителів закладу для творчого підходу в навчанні учнів 1-х класів англійської мови. 

 фотозвіт

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

joomlaженский портал
Середа, 29 травня 2019 06:41

Інноватика в сучасній освіті

Картинки по запросу Інноватика в сучасній освіті

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

У програмі виставки:
- Презентація досягнень із упровадження інновацій у діяльність закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів.
- Презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами.
- Демонстрація інтерактивних комплексів і систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасних меблів, обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, технологій для управління навчальним закладом і інноваційних рішень для освітнього простору.
- Підготовка до ЗНО абітурієнтів.
- Умови прийому на навчання до закладів освіти на 2019 рік.
- Науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, експертні дискусії, дискусійні панелі.
- Вручення переможцям конкурсів виставки Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», золотих,  срібних і бронзових медалей, дипломів і сертифікатів.

 

 

http://innovosvita.com.ua/index.php/ru

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 41