Четвер, 22 лютого 2018 19:09

Посланці Миру!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    

18 січня 2018 року  учні  НВК «Оболонь» зустрічали гостей з Японії та Кореї.  Представники трьох країн взяли участь у круглому столі, на тему:   «Особливості освіти країн та  новорічні традиції».

 

Гостями школи були: Ільїн М.В. - Голова правління Федерації всесвітнього миру; Канна та Йошимі - волонтери із Японії; Ю Мі  Гьон -  адміністратор школи Сонджон з Південної Кореї. У круглому столі брали участь учні 8-10-х класів, представники учнівського клубу «Миротворець», адміністрація та вчителі.     

Між учасниками  відбулась  конструктивна  дискусія,     щодо  системи середньої освіти  в Україні,  Японії та Кореї.  Японські  друзі  - Канна та Йошимі  познайомили  присутніх  з   святами  та новорічними традиціями японського народу.  Учні дізналися про традиційні новорічні японські страви, японську новорічну традицію «Otoshidama», згідно з якою дорослі дарують дітям гроші, бажаючи  їм у Новому році  щастя.  Японські друзі, в свою чергу, навчились новим словам: «Свят-вечір», «кутя», «узвар» та мали змогу відвідати  традиційні   страви українського Різдва. Закінчилась зустріч колядками та щедрівками, дружніми побажаннями.

   Участь   учнів   НВК «Оболонь» у «Школі миру», яка працює під егідою Федерації всесвітнього миру, відкриває нові можливості співпраці з різними країнами світу.

 

 

 ,

 

Читати 140 разів