Вівторок, 12 грудня 2017 12:24

Міжнародна шкільна конференція В НВК «О Б О Л О Н Ь»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  

В рамках тижня правових знань в НВК «Оболонь» відбулась  міжнародна відеоконференція з нагоди Всесвітнього дня прав людини.

 

В конференції взяли участь школи-партнери НВК «Оболонь» по міжнародному проекту ПАШ ЮНЕСКО: мовна школа імені Івана Вазова «Навчання для майбутнього» (Пловдів. Болгарія) та Європейський ліцей  (Баку. Азербайджан).

Мета конференції: познайомити учнівську міжнародну спільноту із Загальною декларацією прав людини через спілкування, діалог; виховувати в учнів повагу до прав людини; пропагувати ідеї рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги; формувати готовність до міжкультурної комунікації.

Учні працювали над створенням спільного презентаційного матеріалу, який обговорювався під час онлайн конференції, дізналися про історію виникнення Міжнародного Дня прав людини.  Особлива  увага була приділена питанню реалізації прав дитини в школі. Зокрема, учні Бакинського Європейського ліцею поділилися досвідом роботи в міжнародному проекті «Демократія в школі».  Учасники конференції обговорили статті Загальної декларації прав людини, які вони вважають найбільш важливими для своєї країни,  пояснюючи свій вибір. Обговорення відбувалось англійською мовою. Набуваючи практику комунікаційного досвіду та формуючи відповідні  компетентності для життя у мультилінгвальному та полікультурному світовому просторі учасники конференції  отримали  максимум задоволення від спілкування.

  

 

  

 

 

Читати 173 разів Останнє редагування Четвер, 22 лютого 2018 19:14