Понеділок, 11 грудня 2017 10:07

Соціальний проект STOPBULLYING

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  

У рамках  щорічної Всеукраїнської  акції «16 днів без насильства», підтриманої міжнародною спільнотою, та напередодні  міжнародного  Дня прав людини, ініційованого Генеральною асамблеєю ООН, учні спеціалізованої школи №16 м.Києва 04.12.2017 презентували   Соціальний проект STOPBULLYING. Bullying -  це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини, або групи дітей по відношенню до іншої дитини, яка супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

Ідея фотопроекту належить учениці 6-Б класу Владиславі Поліно-Василенко. ЇЇ підтримали та  організували  допомогу мама Анна Василенко, класний керівник Павленко Світлана Іванівна, а також батьківський та учительський колективи школи №16.

Унікальність роботи в тому, що діти вирішили в основу проекту покласти не тільки мету «привернути увагигромадськості до актуальних для українськогосуспільства проблем подоланнянасильства», як зазначено в методичних рекомендаціях Мінсоцполітики, тобто, не просто показати, які  форми чи види насильства існують, а на прикладах  своїми діями не допускати його проявів. Діти виступили і авторами сюжетів  ілюстрацій журналу і виконавцями усіх ролей.

Крім того, кожен сюжет супроводжується гаслом, яке передає зміст того, що дитина хотіла сказати цим  сюжетом.

   

 

Читати 207 разів Останнє редагування Вівторок, 12 грудня 2017 11:44