Неділя, 05 листопада 2017 19:27

Сила партнерства. I Міжнародний конгрес по тьюторінгу

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          

  В рамках реалізації соціальної ініціативи поширення концепції      “Нова Українська Школа”, у Києві 20-21 жовтня 2017р.  вперше відбувся I  Міжнародний конгрес тьюторінгу. Організаторами   проекту освітньої модернізації стали: International Academy of Tutoring    COLLEGIUM RATISLAVIENSE.

        В роботі Міжнародного конгресу взяла участь координатор   учнівського районного клубу «ЄтериторіЯ», вчитель англійської мови  школи № 18 Долженкова Н.О.

       Якщо ми маємо на меті формувати позитивне суспільство, необхідно виростити особистості, які  стануть спроможними свідомо обирати власний життєвий шлях,  нести відповідальність за себе, за своїх близьких, за суспільство та державу в цілому. Повинно з'явитись нове  покоління особистостей з стійкою громадянською позицією.  І тут  зможе допомогти застосування тьюторінгу.

      В ході конгресу не раз наголошувалось  на необхідність в Україні змін підходів в освіті. Треба переймати все краще, що є у світовій науці, щоб освіта  мала змогу  інтегруватись  у  європейський та  світовий освітній простір і стати конкурентноздібною на ринку праці.  Це означає пошук нових методів спілкування, набуття педагогом нових компетенцій щодо  поєднання лідерства, авторитету та підтримки самостійності свого підопічного. Для багатьох  учнів спілкування з тьютером стає прикладом позитивної моделі стосунків  учень-дорослий, при цьому основою цих стосунків є довіра.  

      Зміни в професійній діяльності вчителя повинні відбуватись швидко шляхом впровадження  особистісно-орієнтованої педагогічної  системи, яка здатна реалізувати принцип дитиноцентризму в освітньому процесі, як відображення людиноцентриської тенденції в розвитку сучасного світу.


  

Читати 225 разів Останнє редагування Неділя, 19 листопада 2017 19:58