Середа, 01 листопада 2017 20:23

Партнер-клуб - команда яскравих особистостей.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 23 жовтня  в НМЦ розпочалась презентація навчальними закладами району творчих розробок до  проекту    «Формула майбутнього». Реалізація цього  проекту в районному клубі  «ЄтериторіЯ» має на меті  підготувати учнівську молодь  до життя в демократичному суспільстві, в якому надається перевага  громадянській освіченості, компетентності, вихованню поваги до прав людини, толерантності,  умінню критично і незалежно мислити  та знаходити компроміси, усвідомивши  значення духовно-моральних цінностей. Зміст напрямків  проекту націлений на формування  в учнівської молоді проєвропейського світогляду  і пов’язаний з місією, яка полягає у збереженні   міцного коріння власної національної культури та  підготовку молоді до життя в динамічному, сучасному взаємозалежному світі.

    

У слуханні творчих робіт взяли участь методисти НМЦ: Циганок Н.В., Гнетецька О.П., координатор клубу «Єтериторія» Галицька Т. А. (НВК №157)

     Олег Папуша, вчитель французької мови (СШ № 216 ) презентував робочі матеріали до  напрямку «Мій вибір». Підготовка була кропіткою. Особлива увага  цього напрямку   прикута до вироблення у молоді стратегії власного майбутнього.

Наталія Леонтєва, вчитель історії (школа № 226) презентувала напрямок «Європа?-поруч!». Багато цікавої інформації, відео і аудіо матеріали були представлені вчителем. Основна ідея напрямку - перетин кордонів розуміння через освіту без агітації.

Ми почали дуже важливий  проект, оскільки  його реалізація дасть змогу поступово  створювати  культурний код народу   нової європейської  культурної  спільноти . 

 

Т.Рибачек

Методист НМЦ

 

Читати 218 разів