Понеділок, 02 жовтня 2017 04:52

Голуб миру у школі.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

   

Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Свято було засновано Генеральною Асамблеєю Організації  Об’єднаних Націй в 1981 році. Цей Деньщорічно розпочинається у центральних установах Організації Об'єднаних Націй спеціальною церемонією біля Дзвону миру, який  встановлений  перед будівлею Секретаріату ООН.

   О 14 год. 00 хв. (по Гринвічу), Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй, перш ніж ударити у дзвін, виступає із спеціальним зверненням і закликає народи всього світу замислитися  на мить над значенням миру для всіх людей.

   Виховання в учнівської молоді характеру людини-миротворця, здатного взяти на себе відповідальність за побудову миру в сім'ї, країні  та світі, формування активної громадської позиції – є важливим завданням сучасної освіти.  

   21 вересня 2017р. у середній загальноосвітній школі  №225  відбулася зустріч педагогів та учнів школи  з Керол Маш, професором Паризького Університету, директором організації «Жінки у війні», представницею організації «активісти за мир».   Учні 5-11 класів   разом з Керол Маш  опікувались питанням  майбутнього людства та України, жваво обговорювали тему миру, спілкуючись виключно англійською мовою.  Білий Голуб миру, якого виготовили учні 5-х класів, прикрасив  тематичні малюнки та побажання дітей. Сподіваємось, що ця зустріч не залишила байдужих.

 

Читати 180 разів