Середа, 06 вересня 2017 08:23

УЧАСНИКИ ЛІТНЬОЇ АКАДЕМІЇ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   

Формуванню сучасної полікультурної особистості, готової до інтеграції у світовий культурно-освітній простір, у Представництві Європейського Союзу в Україні приділяють особ­ливу увагу. У 2017році Представництвом ЄС в Україні  проведено конкурсне змагання Євроклубів України на кращий проект.

    Важливим внеском районного клубу «ЄтериторіЯ» у розвиток інтеграційних процесів стало визнання Представництвом Європейської Комісії нашого конкурсного проекту «Формула майбутнього» одним з найкращих. Члени районного клубу: учні 10 класу Школи № 8 - Чорба Неллі,  Дяченко Анастасія та координатор клубу Олег Папуша (СШ № 216), були запрошені взяти участь у роботі у Літньої Академії Євроклубів, яка відбулась 25-28 серпня 2017р. у Конгрес-готелі (Пуща-Водиця).

    Районний клуб «ЄтериторіЯ» та координатор Олег Папуша були нагороджені Дипломом  за підписом Посла Європейського Союзу в Україні, Голови Представництва  ЄС  Х’юга Мінгареллі.

     У роботі Літньої Академії взяли участь: Микола Мовчан, заступник  Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України,  який   підтвердив  високий рівень уваги уряду до даного заходу;  Юлія Бармакова, асистент Відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні; Леся Шевченко,  Фундація «Відкрите Суспільство» .

     Зірковий склад спікерів Академії: Сергій Теплов (керівник PSA програми eTwinning Plus в Україні); молоді Європейські Амбасадори: Омелян Тарнавський та Віктор Савінка,  модератор Катерина Мірошниченко - забезпечили  проведення різноманітних інтерактивних заходів. Цікавими були виступи   наших партнерів організаторів Євроклубів з різних міст України.  Координатор клубу «ЄтериторіЯ» Олег Папуша  презентував  проект   «Формула майбутнього».

       Насичений графік лекцій, тренінгів, євроквізу, цікавих інтерактивних  ігор на свіжому повітрі вразили  новими підходами до організації масових заходів та живим демократичним стилем спілкування організаторів  з аудиторією. Робота в літній Академії   вдало  поєднувалась з сніданками, обідами, перервами на каву  та вечерями у ресторані «Сан-Маріно», який подивував приємним обслуговуванням та високим класом страв.
           Інтеграція учасників від десяти делегацій пройшла природньо і легко. Євроклубівці роз'їхались у різні куточки України, усвідомлюючи  важливість  внеску кожного Євроклубу  з розумінням того, що   євроклубівський рух – не примха нового покоління, а важлива ідея, яку  повинні підтримувати і розвивати навчальні заклади України.

       Отже,  впевненно  рухаємось вперед.       

                          

Читати 189 разів Останнє редагування Четвер, 07 вересня 2017 04:44