Вівторок, 07 березня 2017 16:49

Рейнський карнавал

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Der Karneval ist die schönste Zeit  des Jahres!

«Kölle -alaaf! Kiev Alaaf!»

І знову на вулицях міст Західної Німеччини вирує Рейнський карнавал. Традиційно відбувається він і у спеціалізованій школі №239 м. Києва. Карнавал у школі № 239 відбувається за сценарієм міст Кельна та Дюссельдорфа. У карнавальних костюмах  учні 4-11 класів, всі вчителі школи та гості. Весело крокують по коридорах 560 учнів у святковій карнавальній Ході.

На трибуні гості:  представники управління освіти, посольства Німеччини в Україні, голова товариства німців у Києві, пастор лютеранської церкви Святої Катерини у Києві, керівництво школи. Вони вітають карнавальні групи.     Учасники Ходи вимагають від влади Карнавалу гостинців.  І летять на голови учнів цукерки, які вони майстерно ловлять яскравими парасольками. Жарти та сміх звучать повсюди…

Влада в цей день належить принцу і принцесі (обидва хлопці). Відкривають карнавал дівчата у гвардійській уніформі, яких  ніжно називають «Funkenmariechen»,  вони  синхронно виконують святкові рухи. Шалена  німецька музика, карнавальні вигуки,  чудернацькі  костюми!!!

  Протягом  4-х годин вирує карнавал на 4 карнавальних майданчиках, тут   всі спілкуються  виключно німецькою мовою.

 На карнавалі в цей день пролунало німецькою мовою: 27 пісень, 20 скетчів, 5 вистав. Окрасою карнавалу були 8 запальних танців і 20 карнавальних «дефіле», адже дуже важливо не лише читати в підручниках   та   в інтернеті – а особисто, в реальному житті налагоджувати діалог та вправлятись  в мовленні країн-партнерів. Саме  це кредо вчителів німецької мови спеціалізованої школи №239, які творчо, креативно разом з учнями підготували це яскраве свято. Тож побажаємо їм творчих успіхів!

  

 

   

 

   

Читати 294 разів