Вівторок, 28 лютого 2017 14:08

ХІV загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

    Відповідно до Плану загальноміських заходів з міжнародного співробітництва на І півріччя 2017 року 26 квітня 2017 року в Києві буде проведено ХІV загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Ми-це не безліч стандартних «Я», а безліч всесвітів різних». 

         Проведення І (районного) етапу конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»   відбудеться  23 березня  2016 року  на базі СШ № 252 ім. В.Симоненка

         Просимо забезпечити участь команд учнів у районному конкурсі-фестивалі. Заявку на участь команди подати до районного науково-методичного центру  до 14 березня 2017  року за формою:

№ ЗНЗ

Назва команди

Держава, яку представляє команда

ПІБ відповідального за підготовку команди

Контактний телефон

 

 

 

 

 

        

         Умови проведення загальноміського конкурсу-фестивалю затверджено наказом департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської Міської державної адміністрації) 04 березня 2013 року № 181  (Наказ. Додаток 3.)

          

         Учасниками загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» є команди учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва та їх зарубіжні партнери (за бажанням).

         Тривалість виступу до 10 хв. Порядок виступів визначається попереднім жеребкуванням.

         Критерії оцінювання районного конкурсу:

-     змістовність виступу, розкриття теми дружби між країнами, відповідність виступу гаслу фестивалю;

-     оригінальність сценічного виступу;

-     артистичність та творчі здібності учнів;

-      презентація країни-партнера: рівень знань про історію, культуру, побут, звичаї та традиції держави, яку представляє команда.

 

 

 

Читати 403 разів