Міжнародна співпраця (13)

Картинки по запросу міжнародна співпраця між Україною та Німеччиною

         Саме 2019 рік став 19-м роком нашої міжнародної дружби та обміном між учнями гімназії  імені Теодора-Хойсса з міста Піннеберг (Німеччина, федеральна земля Шлезвіг-Хольштайн) та спеціалізованої школи №14 імені українського професора С.Ф. Грушевського.  На початку вересня з 03.09 по 11.09.2019 нашим німецьким партнерам була запропонована програма, яка завершилась презентацією спільно створених групових проектів  «Вклад відомих німців в культурний та історичний розвиток міста Києва».

          Ці проекти були результатом творчої, плідної та креативної співпраці вчителів, учнів та батьків. Учні з обох сторін є послами миру, взаєморозуміння та дружби між німецьким і українським народами.  Прощальний вечір з друзями був переповнений планами щодо наступної зустрічі в місті Піннеберзі, що відбудеться вже весною 2020 року в Німеччині і стане ювілейною. До нових зустрічей і спільних звершень!

фотозвіт

Похожее изображение


23 квітня 2019 року на базі спеціалізованої школи № 16 до Міжнародного дня книги і авторських прав та
Міжнародного дня англійської мови відбулася конференція для шкіл-учасників міжнародного проекту Асоційовані
школи ЮНЕСКО з метою просвіти та популяризації книг і читання, для подальшого розвитку усвідомлення
культурних традицій, а також з урахуванням того, що книги є найвагомішим засобом поширення знань та
найнадійнішим способомїхнього збереження. Учнівська конференція асоційованих шкіл ПАШ ЮНЕСКО Оболонського району "ЧЕРЕЗ КНИГУ ДО ДУХОВНОСТІ
ТА КУЛЬТУРИ" привертала увагу своєю гостинністю та відвертістю, аналітикою та проведенням зустрічі з відомою
письменницею сьогодення Оленою РИЖКО. Це було пізнавально, креативно, філігранно, відверто, необхідно.

фотозвіт
Вівторок, 16 квітня 2019 11:03

Міжнародний день Франкофонії

 

 

 

 
Картинки по запросу франкофонія в україні 2019
2019 рік визначено роком французької мови в Україні. 12 квітня 2019 року на базі НВК20 та за підтримки Посольства Франції відбувся районний фестиваль до Міжнародного дня Франкофонії!
 У фестивалі взяли участь п'ять шкіл Оболонського району
(НВК №20; СШ №16; Академія Мистецтв; СШ №216 та СШ №9) та приватна школа Анни Київської!
 На фестивалі почесними гостями були Посол Хорватії, Аташе Посольства Франції, Перший секретар Посольства Румунії, координатори з навчальних питань та координатор іспитів DELF , директор приватної школи Анни Київської.
 Неймовірна атмосфера, відкритість, творчість та європейський дух Франкофонії надихали, відкривали нові форми взаємодії та популяризували французьку мови у різних куточках світу.
 

 

 

 

Вівторок, 16 квітня 2019 10:31

Діалог держав

Похожее изображение
11 квітня  у Київському Палаці дітей та юнацтва до Дня Європи відбувся ХVІ загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Пізнаємо світ – світ пізнає нас». 
 
Щорічно у конкурсі беруть участь близько 1000 учасників, які представляють 10 команд закладів освіти Києва – переможці районного етапу конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті».
 На міському етапі команди-учасниці представляли Італію, Хорватію, Ірландію, Грецію, Румунію, Австрію, Німеччину, Турецію та США.
 Були запрошені поважні гості: представники посольств, міжнародних громадських організацій, закладів освіти.
Команда НВК "ПОТЕНЦІАЛ" представляли Оболонський Район - це було ТВОРЧО, НАТХНЕННО, ФІЛІГРАННО, ВИВАЖЕНО, ДОСКОНАЛО, ІЗ ВСІЄЮ ВІДДАНІСТЮ УЧНІВ ТА ЇХНІХ КЕРІВНИКІВ.
 
Понеділок, 25 березня 2019 15:34

"Діалог Держав: партнерство в освіті"

Похожее изображение
«Пізнаємо світ – світ пізнає нас». Під таким гаслом 22.03.2019 року у Спеціалізованій школі № 252
імені Василя Симоненка відбувся щорічний XVI конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті»
присвячений Дню Європи у місті Києві. Феєричне шоу та дійство, яке відбувалося на сцені, не залишило байдужим жодного глядача.
«Месиканські пристрасті», "Грецькі пісні", "Французькі міми", " Німецька відкритість",
"Віртуальна подорож Азербайджаном" та багато іншого - постановки виступів вражали своїм розмаїттям,
творчістю та невгамовною енергією всіх учасників.
Першість цього року вибороли учні НВК "Потенціал", які презентували Грецію. Всі команди та їх керівники були нагородженні солодкими смаколиками. Тож міжнародна співпраця триває та розширює свої межі та кордони! Вперед - не зупиняймося на досягнутому!

фотозвіт

Картинки по запросу ПАШ ЮНЕСКО

12 лютого 2019 року за ініціативи координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО школи І-ІІІ ступенів №8 Оболонського району м. Києва відбувся щорічний поетичний фестиваль «На крилах надії», за підтримки Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

         Фестиваль приурочений 100-річчю Дня Соборності України «У єдності сила народу! Боже, нам єдності дай!», до участі у якому були запрошені учасники-школи ПАШ ЮНЕСКО м. Києва та школи-партнери: ЗЗСО № 33, 34, 191, 211, 252, "Діалог", "Оболонь".

         Метою даного заходу, який філігранно вписався у проект «Мир та права людини» та згідно з Концепцією національно-патріотичного виховання,  є формування національно-патріотичної свідомості, віри в духовні сили та майбутнє країни, утвердження активної життєвої позиції, сприяння набуттю сучасною молоддю соціального досвіду, успадкування духовних та культурних надбань українського народу, розвиток естетичних та культурних потреб особистості та виявлення талановитої учнівської молоді з високими духовними цінностями.

        Висловлюємо щиру вдячність юним поетам та їх керівникам, відповідальній за міжнародну співпрацю методисту НМЦ Наталії Олександрівні Долженковій, організаторам фестивалю Валентині Григорівні Оболешевій, Ігорю Анатолійовичу Вєтрову та Леоніду Івановичу Шумейко.

Фотозвіт

Вівторок, 27 листопада 2018 15:00

ПАрК МРіЙ

«У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію» - (с.) Пауло Коельйо. Саме такий епіграф був обраний до засідання районного учнівського клубу «ЄтериторіЯ», який відбувся на базі Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера».

25 жовтня 2018р. Тут зібрались  учні 7-8класів ЗЗСО №№8, 9, 14, 16, 18, 20, 104, 143, 157, 168, 170, 211, 214, 216, 225, 226, 232, 233, 239, 240, 245, 252, 285, НВК «Потенціал».

  Програма «Формула майбутнього».  «Парк мрій!» -    ця цікава тема була  блискуче розроблена педагогом-організатораом СШ №252 ім. Василя Симоненко  Оленою Лушкіною  і успішно, талановито реалізована координатором клубу «ЄтериторіЯ» Наталією Долженковою –вчителем англійської мови ЗЗСО № 18.

     Члени клубу занурились у роздуми над такими філософськими питаннями, як: мрія, мета, прагнення, ціль  та інш. Учні вичленили перешкоди у здійсненні мрії: лінь, відсутність цілеспрямованості, постановку нереальних цілей, переоцінку власних можливостей, складали формулу власної мрії,   познайомились з SMART – мнемонічною абревіатурою критеріїв постановки цілей для досягнення мети. В залі кипіла робота думки.

    "Я ніколи не кажу, що чогось не маю, я завжди кажу, у мене зараз цього немає, але воно обов'язково буде!" (ТінаТернер) –з  такими переконаннями учні покинули зал і висловили бажання прийти сюди знову.

 ФОТОЗВІТ

Картинки по запросу Всесвітній день науки за мир і розвиток

12 листопада 2018 року на базі ЗЗСО № 8 відбулась районна конференція ПАШ ЮНЕСКО присвячена Міжнародному дню науки задля миру і розвитку. Вроботі конференції взяли участь члени ПАШ ЮНЕСКО : ЗЗСО 8,16,211, "Оболонь".

Фотозвіт

Середа, 24 жовтня 2018 11:00

Вітаємо! Звання "ПОСОЛ МИРУ"

Картинки по запросу Федерація  всесвітнього миру19 жовтня 2018 року у національному педагогічному інституті ім. М.П.Драгоманова відбулась міжнародна конференція Федерації всесвітнього миру "Взаємозалежність та спільний розвиток: роль громадських, молодіжних та духовних лідерів". Федерація Всесвітнього миру ініціювала урочисте нагородження активних членів "Школи миру" за вагомий вклад у виховання молоді. Вітаємо вчителів нашого району з почесним званням "Посол Миру" - Михайлову Ольгу Олександрівну, учителя НВК "Оболонь"та Боднар Світлана Анатоліївна, учителя НВК "Потенціал".

(завантажити фотозвіт)