Міжнародна співпраця (32)

Неділя, 15 квітня 2018 15:36

УВАГА! РАЙОННИЙ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ!

 

 

 

«INTERNATIONAL FASHION»

 

   У березні 2018р. в районі започаткований новий пілотний проект «У дружбі-сила!»

        Завданням проектує є: виявлення та підтримка шкільних ініціатив, створення умов для творчого спілкування школярів закладів  загальної  середньої освіти району, активне долучення учнівської молоді до вивчення культури та побуту інших народів, пізнання  їх духовного світу   через  звичаї і традиції. 

Четвер, 22 лютого 2018 19:09

Посланці Миру!

    

18 січня 2018 року  учні  НВК «Оболонь» зустрічали гостей з Японії та Кореї.  Представники трьох країн взяли участь у круглому столі, на тему:   «Особливості освіти країн та  новорічні традиції».

Вівторок, 12 грудня 2017 12:29

П'ять професій -5 спікерів

      

    Члени клубу «ЄтериторіЯ» - учні   школи № 18 стали постійними учасниками Марафону професій, який відбувається увигляді тренінгів у бізнес центрі ЛАГОДА. На грудневій зустрічі  5 нових професій  розкрили такі спікери: Олег Кульчицький (звукорежисер), Наталія Крилова-Волянюк (продюсер новин каналу СТБ), Мария Піон -міджмейкер),

  

В рамках тижня правових знань в НВК «Оболонь» відбулась  міжнародна відеоконференція з нагоди Всесвітнього дня прав людини.

Похожее изображение      

З 2 листопада  2017р. у залі НМЦ  в.о. директора МЦ ППіСР Оболонського управління освіти  Виговська М.О. розпочала психологічні  тренінги для членів районного педагогічного партнер-клубу: заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, педагогів-організаторів та  кураторів міжнародних шкільних клубів.

Понеділок, 11 грудня 2017 10:47

Der hoilige Nikolaus in der Schule № 239

Похожее изображение    

Традиціно 6 грудня у Німеччині  святкують День  Святого Ніколауса (Nikolaustag) - покровителя купців, моряків, пекарів, студентів та дітей.  Святий Ніколаус приносить  дітям подарунки. Для цього в  ніч на 6 грудня діти виставляють за двері свої чобітки, а на ранок знаходять у них іграшки і  ласують солодощами.

Понеділок, 11 грудня 2017 10:07

Соціальний проект STOPBULLYING

  

У рамках  щорічної Всеукраїнської  акції «16 днів без насильства», підтриманої міжнародною спільнотою, та напередодні  міжнародного  Дня прав людини, ініційованого Генеральною асамблеєю ООН, учні спеціалізованої школи №16 м.Києва 04.12.2017 презентували   Соціальний проект STOPBULLYING. Bullying -  це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини, або групи дітей по відношенню до іншої дитини, яка супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

Ідея фотопроекту належить учениці 6-Б класу Владиславі Поліно-Василенко. ЇЇ підтримали та  організували  допомогу мама Анна Василенко, класний керівник Павленко Світлана Іванівна, а також батьківський та учительський колективи школи №16.

Унікальність роботи в тому, що діти вирішили в основу проекту покласти не тільки мету «привернути увагигромадськості до актуальних для українськогосуспільства проблем подоланнянасильства», як зазначено в методичних рекомендаціях Мінсоцполітики, тобто, не просто показати, які  форми чи види насильства існують, а на прикладах  своїми діями не допускати його проявів. Діти виступили і авторами сюжетів  ілюстрацій журналу і виконавцями усіх ролей.

Крім того, кожен сюжет супроводжується гаслом, яке передає зміст того, що дитина хотіла сказати цим  сюжетом.

   

 

Неділя, 19 листопада 2017 19:58

День Святого Мартина

     

Свято картонних ліхтариків, пісень і Гусака щорічно відзначають в Німеччині та інших країнах Європи. Його дуже люблять діти. Це свято пов'язують з легендою.   В основу легенди про Св.Мартина покладено сказання про те,  як  римський солдат Мартин, завдяки світлу ліхтарика, побачив жебрака  і  спас  його від голоду та холоду.  За легендою, ця подія сталася у IV-му столітті у Франції.  Мартин  бачив багато несправедливості і це змінило його життя. Він  покинув військову службу і через кілька років став священиком у французькому місті Турі. Все життя він присвятив допомозі бідним. За це католицька церква проголосила Мартина святим. У Франції він вважається національним героєм і покровителем жебраків, ізгоїв,  домашніх тварин та птахів, а також тих, хто відмовився від військової служби.    Традиційно в День Св. Мартина їдять гусака. Це теж пов’язано з легендою. Вважається, що Мартин не хотів бути єпископом і сховався в сараї, де були гуси. Але птахи так голосно ґелґотіли, що видали його схованку. Так, Мартин став єпископом  Турським  на честь французького міста Тура.   

        У школі № 239 до цього дня готувались усі. Режисерами-постановниками  свята  стали  вчителі німецької мови  Тулікова І.О. та  Бурфан Н.О.  Свято почалось  Laternenumzug (Ліхтарним ходом). Учні  5-6 класів з саморобними ліхтариками, чинно проходять усіма коридорами школи до залу, де відбувається головне  театральне дійство. Епізод з легенди супроводжується  традиційними для цього свята  німецькими піснями, які виконують усі класи.  У піснях прославляють  добру  співчутливу  душу, оспівують  добрі вчинки, повагу до ближнього, щирість та готовність до самопожертви.   Потім   відбувається конкурс ліхтариків, зроблених власноруч учнями школи,  і  нагородження переможців. Свято закінчилось частуванням  учасників солодкими  «мартинчиками», якими в цей день кожен ділиться з ближнім, та незабутніми емоціями глядачів.     

  

 

  

 

Неділя, 19 листопада 2017 19:20

МАРАФОН ПРОФЕСІЙ.

       Члени районного клубу «Єтериторія», учні 8-10 класів  СШ №252, школи № 219 та школи № 18, в рамках  практичної реалізації напрямку  «Роби себе сам» районного проекту «Формула майбутнього», беруть  участь у  проведенні циклу конференцій для молоді. Мета Марафону професій – допомогти  молоді зробити один з найважливіших виборів у житті — обрати своє майбутнє.

       У супроводі  координатора клубу «ЄтериторіЯ», вчителя англійської мови школи №18 Долженкової Н.О. та педагога-організатора  СШ № 252  Лушкіної О.О. учні відвідали бізнес центр  «ЛАГОДА»   де зустрілись зі  спікерами,  які  щодня    досягають мети  у своїй професії, яку  колись обрали на все життя. Керівник відділу  медичної лабораторії СІНЕВО –Тетяна Бабич; телережисер ТВ-проектів («Україна має талант», «4 весілля») - Антоніна Готфрид; директор зі стратегічного розвитку приватної школи «Афіни» - Олексій Греков; РR - директор   ModnaKasta-Наталія Логвін, SMM-спеціаліст – Микита Рожков  радо ділились своїми роздумами.

 Професіонали  цих галузей  обожнюють свою професію і цікаво та відверто  розповіли молоді про свій тернистий шлях до  виповнення  власних мрій, про перспективи, плюси та мінуси  власної професії.  Учасники конференції отримали поради та настанови спікерів, щодо  вибору свого майбутнього.    
       Наступна зустріч відбудеться  11листопада  з  іншими професіоналами -  копірайтерами: Антоном Бугайом, Наталією Савченко, Єлизаветою Рожковою та  з автором книги «Любов та Бюджет» Любомиром Остапівим.     Чекаємо від них відвертих історій  про  вибір професії. Адже є з чого вибирати!