Міжнародна співпраця (29)

Вівторок, 12 грудня 2017 12:29

П'ять професій -5 спікерів

      

    Члени клубу «ЄтериторіЯ» - учні   школи № 18 стали постійними учасниками Марафону професій, який відбувається увигляді тренінгів у бізнес центрі ЛАГОДА. На грудневій зустрічі  5 нових професій  розкрили такі спікери: Олег Кульчицький (звукорежисер), Наталія Крилова-Волянюк (продюсер новин каналу СТБ), Мария Піон -міджмейкер),

Olya Panivnyk ( НR-директор) та Pasha Klymyk (smm-спеціаліст). 

    Ще буквально минулого літа  спікер цього  Марафону професій звукорежисер Олег Кульчицький  гуляв по червоній доріжці на церемонії вручення Оскар, де фільм з його звуком «Зима у вогні» («Winter On Fire») номінувався на Оскар, як кращий документальний фільм.  З  кожним разом учням доводять, що в сучасному світі просто не існує не цікавих професій.

    «Нашим дітям пощастило стати учасниками сьомого Марафону професій, послухати і повчитися у таких яскравих особистостей. Дякуємо спікерам за чудову підготовку та їхні натхненні виступи!- сказала Н. Долженкова (координатор Клубу «ЄтериторіЯ» вчитель школи № 18).

 Можливо, тієї суботи  саме професіонали своєї справи допомогли  комусь обрати своє майбутнє!

 

 

  

 

 

  

В рамках тижня правових знань в НВК «Оболонь» відбулась  міжнародна відеоконференція з нагоди Всесвітнього дня прав людини.

В конференції взяли участь школи-партнери НВК «Оболонь» по міжнародному проекту ПАШ ЮНЕСКО: мовна школа імені Івана Вазова «Навчання для майбутнього» (Пловдів. Болгарія) та Європейський ліцей  (Баку. Азербайджан).

Мета конференції: познайомити учнівську міжнародну спільноту із Загальною декларацією прав людини через спілкування, діалог; виховувати в учнів повагу до прав людини; пропагувати ідеї рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги; формувати готовність до міжкультурної комунікації.

Учні працювали над створенням спільного презентаційного матеріалу, який обговорювався під час онлайн конференції, дізналися про історію виникнення Міжнародного Дня прав людини.  Особлива  увага була приділена питанню реалізації прав дитини в школі. Зокрема, учні Бакинського Європейського ліцею поділилися досвідом роботи в міжнародному проекті «Демократія в школі».  Учасники конференції обговорили статті Загальної декларації прав людини, які вони вважають найбільш важливими для своєї країни,  пояснюючи свій вибір. Обговорення відбувалось англійською мовою. Набуваючи практику комунікаційного досвіду та формуючи відповідні  компетентності для життя у мультилінгвальному та полікультурному світовому просторі учасники конференції  отримали  максимум задоволення від спілкування.

  

 

  

 

 

Похожее изображение      

З 2 листопада  2017р. у залі НМЦ  в.о. директора МЦ ППіСР Оболонського управління освіти  Виговська М.О. розпочала психологічні  тренінги для членів районного педагогічного партнер-клубу: заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, педагогів-організаторів та  кураторів міжнародних шкільних клубів.

   Навчальний курс: «Методи психологічного супроводу організації роботи з учнівським колективом в позакласній роботі»  буде в пригоді педагогам і стане орієнтиром у пошуку нових підходів в освіті.

Як отримати довіру сучасного учня, як сприяти розвитку його найкращих рис, як об'єднати дитячий колектив, як розвинути у кожного комунікативні навички і зробити цікаву інформацію доступною, зрозумілою і потрібною?   Щоб дати відповідь на ці та інші питання районний педагогічний партнер-клуб міжнародного спрямування об’єднався  з районним методичним центром практичної психології і соціальної роботи.  

Сподіваємось, що таке об'єднання  дасть змогу перейти нам від теорії до практики. 

  

 

 

Понеділок, 11 грудня 2017 10:47

Der hoilige Nikolaus in der Schule № 239

Похожее изображение    

Традиціно 6 грудня у Німеччині  святкують День  Святого Ніколауса (Nikolaustag) - покровителя купців, моряків, пекарів, студентів та дітей.  Святий Ніколаус приносить  дітям подарунки. Для цього в  ніч на 6 грудня діти виставляють за двері свої чобітки, а на ранок знаходять у них іграшки і  ласують солодощами.

     У СШ № 239 це свято стало традиційним. Ось і вчора шкільний зал перетворився на затишну гостинну оселю. Як завжди, вивчаючи традиції Німеччини, учні, батьки, та педагоги школи  з  шаною та повагою до нації готувались до цього свята. Учні запалили свічку у вінку адвенду і дійство почалось  з легенд   життя Святого Ніколауса. Кожен клас виконував інсценізацію, заклички для Ніколауса, співали  традиційні німецькі пісні,  танцювали німецькі    обрядові  танці, а Святий Ніколаус (учень 8 класу) заспівав на диво мелодійну німецьку обрядову пісню. Повсюди звучала лише німецька мова. А потім велика шкільна родина ласували солодощами, які власноруч приготували батьки і діти. Організатори свята - педагоги школи: Кириленко Р.О., Цимбал О.В., Кучернюк Е.В., Буфан Н.О., Франчак Н.В.  та заступник директора з НВР Орап В.І. нагородили переможців конкурсів: на кращий Чобіток для Ніколауса, на кращу пісню, на кращу закличку.

Applaus vor dem Nikolaus!  

  

     

 

Понеділок, 11 грудня 2017 10:07

Соціальний проект STOPBULLYING

  

У рамках  щорічної Всеукраїнської  акції «16 днів без насильства», підтриманої міжнародною спільнотою, та напередодні  міжнародного  Дня прав людини, ініційованого Генеральною асамблеєю ООН, учні спеціалізованої школи №16 м.Києва 04.12.2017 презентували   Соціальний проект STOPBULLYING. Bullying -  це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини, або групи дітей по відношенню до іншої дитини, яка супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

Ідея фотопроекту належить учениці 6-Б класу Владиславі Поліно-Василенко. ЇЇ підтримали та  організували  допомогу мама Анна Василенко, класний керівник Павленко Світлана Іванівна, а також батьківський та учительський колективи школи №16.

Унікальність роботи в тому, що діти вирішили в основу проекту покласти не тільки мету «привернути увагигромадськості до актуальних для українськогосуспільства проблем подоланнянасильства», як зазначено в методичних рекомендаціях Мінсоцполітики, тобто, не просто показати, які  форми чи види насильства існують, а на прикладах  своїми діями не допускати його проявів. Діти виступили і авторами сюжетів  ілюстрацій журналу і виконавцями усіх ролей.

Крім того, кожен сюжет супроводжується гаслом, яке передає зміст того, що дитина хотіла сказати цим  сюжетом.

   

 

Неділя, 19 листопада 2017 19:58

День Святого Мартина