Картинки по запросу ПАШ ЮНЕСКО

12 лютого 2019 року за ініціативи координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО школи І-ІІІ ступенів №8 Оболонського району м. Києва відбувся щорічний поетичний фестиваль «На крилах надії», за підтримки Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

         Фестиваль приурочений 100-річчю Дня Соборності України «У єдності сила народу! Боже, нам єдності дай!», до участі у якому були запрошені учасники-школи ПАШ ЮНЕСКО м. Києва та школи-партнери: ЗЗСО № 33, 34, 191, 211, 252, "Діалог", "Оболонь".

         Метою даного заходу, який філігранно вписався у проект «Мир та права людини» та згідно з Концепцією національно-патріотичного виховання,  є формування національно-патріотичної свідомості, віри в духовні сили та майбутнє країни, утвердження активної життєвої позиції, сприяння набуттю сучасною молоддю соціального досвіду, успадкування духовних та культурних надбань українського народу, розвиток естетичних та культурних потреб особистості та виявлення талановитої учнівської молоді з високими духовними цінностями.

        Висловлюємо щиру вдячність юним поетам та їх керівникам, відповідальній за міжнародну співпрацю методисту НМЦ Наталії Олександрівні Долженковій, організаторам фестивалю Валентині Григорівні Оболешевій, Ігорю Анатолійовичу Вєтрову та Леоніду Івановичу Шумейко.

Фотозвіт

joomlaженский портал
Понеділок, 18 лютого 2019 14:50

Інноваційний урок фізкультури

Картинки по запросу інноваційний урок з фізичної культури

15 лютого 2019 р. у НВК № 143 відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок з фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

За результатами конкурсу перемогу у районному етапі отримала вчитель фізкультури ЗЗСО № 170 Анісімова Світлана Миколаївна, яка у березні буде представляти район на міському етапі.

фотозвіт інноваційного уроку

joomlaженский портал
Середа, 06 лютого 2019 08:14

Увага конкурси читців!

Картинки по запросу конкурс читців поезії Шевченка

Умови проведення ХVІІІ районного конкурсу читців, присвяченого творчості Тараса Шевченка, у 2019 році

 

Склад оргкомітету та членів журі І (районного) етапу конкурсу

читців поезії Тараса Шевченка

серед учнів 7 – 11 -х класів у 2018-2019 навчальному році

 

                                                                                                 

                Дата проведення: 19.02.2019 р.               

      Час проведення: 14:30 

      Місце проведення: ЗЗСО №  239

 

Оргкомітет

Голова оргкомітету – Берегова Н.І., методист НМЦ

Члени оргкомітету:

Гриценко А.І. –  директор СШ № 239

Шевчук Т.М. – заступник директора з НВР СШ № 239

Бабич І.В. – вчитель української мови та літератури СШ № 239

Голова журі: Коземір Н.А. – голова РМО вчителів української мови та літератури, вчитель вищої категорії, старший вчитель СШ № 16

Журі конкурсу

 

  1. Мережинська Алла Анатоліївна, вчитель, ЗЗСО № 170
  2. Мерінова Анастасія Богданівна, вчитель, ЗЗСО № 226
  3. Смоликова-Пустовойт Зоя Юріївна, вчитель, ЗЗСО № 29
  4. Парубець Анастасія Олександрівна, вчитель, ЗЗСО № 157
  5. Савіна Юлія Юріївна, вчитель, ЗЗСО № 214
  6. Савчук Євгенія Михайлівна, вчитель, ЗЗСО № 18
  7. Москаленко Олена Володимирівна, вчитель, ЗЗСО № 20
  8. Зозуля Ірина Михайлівна, вчитель, ЗЗСО № 233

 

Умови проведення ХVІ районного конкурсу юних поетів «Поетична весна#Український контент» у 2019 році

 

joomlaженский портал

Картинки по запросу молодий вчитель

Заняття Школи молодого спеціаліста – вчителя англійської мови

13 грудня 2018 р.

 

     Одним із провідних завдань науково-методичної діяльності сучас­ної школи стає забезпечення необхідних умов для творчої діяльності молодих педагогів, надання їм допомоги в проходженні ступенів ста­новлення й розвитку системи роботи.

Згідно з планом роботи в НВК-ліцеї № 157 відбулися тренінги у рамках засідання  Школи  молодого спеціаліста, мета якої: надання педагогам- початківцям методичної допомоги у розв’язанні першочергових проблем, подоланні труднощів, з якими зустрічаються молоді учителі. 

     Молоді спеціалісти, які були присутні на занятті, отримали методичні консультації щодо організації навчально-виховного процесу та наступних аспектів викладання англійської мови: формування мотивації до вивчення англійської мови та вміння використовувати мову як інструмент; використання відеоматеріалів на уроках англійської мови; самоаналіз уроку в світлі вимог до сучасного уроку.Тренінги проводили:  Бахтарова А.М.  – керівник ШМС, вчитель вищої категорії, вчитель англійської мови ліцею №157 та Гінзбург Є.О. –  молодий спеціаліст,  вчитель англійської мови ліцею № 157.  Також молоді вчителі були ознайомлені зі схемою самоаналізу уроку .

Формування мотивації до вивчення англійської мови та вміння використовувати мову як інструмент

Бахтарова А.М.  – керівник Школи молодого спеціаліста,

 вчитель англійської мови вищої категорії  ліцею №157

 

joomlaженский портал
Середа, 19 грудня 2018 12:02

Майстер-клас для вчителів хімії

Картинки по запросу майстер-клас вчителя хімії

1 листопада та 12 грудня спеціалізована школа № 194 «Перспектива» гостинно зустрічала вчителів хімії району та міста .  Вчитель хімії вищої категорії, «вчитель-методист» Литвин Ірина Іванівна проводила  майстер-клас за темою  «Використання інноваційних технологій на уроках хімії».

Ірина Іванівна ознайомила вчителів із інноваційними технологіями навчання у педагогічній лабораторії вчителя як ефективним способом підвищення рівня навчальних досягнень учнів.

 

joomlaженский портал

 

Картинки по запросу Реалізація сучасних педагогічних технологій

13.12.2018 в ЗЗСО № 29 відбувся семінар-практикум Реалізація сучасних педагогічних технологій в контексті положень «Нової української школи»

      Присутнім запропонували долучитися до написання есе…

Яким має бути жарт?

     Досить часто ми в компанії ровесників, друзів, знайомих жартуємо, щоб підняти всім настрій, часом щоб розрядити напругу, яка буває при зустрічі людей, які малознайомі між собою. Ми розповідаємо анекдоти, згадуємо якусь кумедну історію, свідком якої були самі чи чули про неї від  інших.  А інколи починаємо жартувати, обравши предметом сміху когось із присутніх. І ось тепер найцікавіше. Кого ми вибираємо на роль жертви, хто стає об’єктом нашого жарту?

         А коли на наші жарти хтось починає ображатися, ми вказуємо на брак у того почуття гумору. І не звинувачуємо себе у відсутності почуття толерантності,  вихованості, порядності.

        Коли ми сміємося над самим собою, це ознака нашої сили і душевного здоров’я. Психологи зазначають, що сміх корисний для людини, бо він знімає нервову напругу. Тому треба сміятись так, щоб дарувати радість і позитивні емоції, а для цього перш за все треба любити тих, хто поруч з тобою.

       Вирішивши пожартувати , пам’ятай, що сміх – це слово, яке може не тільки розвеселити, підняти настрій, але й поранити. Недарма говорить народ: «Слово не горобець, вилетить – не впіймаєш». Слово може бути і стрілою з отруєним наконечником. Тому не поспішай стріляти.

       Більш детальну інформацію можна знайти  на сайті НМЦ.

Матеріали семінару

Фотозвіт

 

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 43