Четвер, 20 вересня 2018 18:06

Трудове навчання у контексті оновленого змісту освіти.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  

18 вересня 2018р. на базі СШ №298 відбулась науково-методична конференція,  присвячена методичним аспектам викладання предмету «Трудове навчання» за оновленими програмами.

    В роботі конференції взяли участь: Боринець Н.І - доцент кафедри методики природничо- математичної освіти і технологій ІППО  Київського університету ім..Б.Грінченка;  Рак Л.М. -  методист НМЦ ІППО Київського університету ім..Б.Грінченка, Ходзицька І.Ю.- автор підручника  «Трудове  навчання»,  вчителі трудового навчання    району.

     Основна увага учасників конференції була зосереджена на особливостях викладання трудового навчання у 5-9 класах та технологій у 10-11-х класах. Н. І.Боринець, як  досвідчений фахівець університету імені Бориса Грінченка ІППО,  зупинились на: ключових компетентностях, які покликані наблизити процес трудового навчання до життєвих потреб учня, особливостях оновленої програми, які ґрунтуються на основі проектно-технологічної діяльності учнів,  розповіла про зміну  підходів до опанування змістом предмету «Трудове навчання» і наголосила на особливості оновленої програми, у якій закладено високий рівень академічної автономії вчителя.  Особлива увага була приділена плануванню уроків трудового навчання, реалізації ключових і спеціальних компетентостей та модульній структурі нової програми з «Технологій».

Цікавим був виступ автора підручника «Трудове навчання» Ходзицької І.Ю., яка   розповіла про значення підручника у формуванні в учнів ключових і предметних компетентностей на уроках трудового навчання.

  Члени РМО вчителів  трудового навчання району  затвердили головну методичну тему на 2018-2019н.р. «Створення особливого середовища на уроках трудового навчання, як запоруки формування ключових компетентностей, відповідно до оновленого змісту програми трудового навчання».

 

            Методист НМЦ       Т. Рибачек

 

 

Читати 58 разів Останнє редагування Четвер, 20 вересня 2018 18:12