Понеділок, 13 травня 2019 14:46

РМО вчителів англійської мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

     23 березня 2019 р. в СШ № 252 імені Василя Симоненка відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів англійської мови.

     З секретами успішної організації диференційованого навчання англійської мови, а саме з прийомами ефективної адаптації навчальних ресурсів до груп із різним рівнем комунікативної компетентності» (“Stay in control: Best Ways to Manage Your Mixed-Ability Classes”) поділився Кріс Кірбі, методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.

     Про підсумки участі учнів району у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови розповіла голова РМО Гур’єва Тетяна Яківна, вчитель-методист СШ № 252 імені Василя Симоненка. Вона відзначила, що цього навчального року в ІІІ етапі брали участь 63 учні 9-11-х класів, з них 44 учні посіли місця: І місце – 7 учнів, ІІ – 12 і ІІІ – 25 учнів. Також подякувала вчителям, які брали участь у міському етапі як члени журі.

     Про підручники з англійської мови на 2019-2020 н.р. поінформувала методист НМЦ Бондар Надія Петрівна, звернувши увагу на НМК вітчизняних видавництв.  

     Методист освітньо-методичного центру Dinternal Education Олена Берест розповіла про нові НМК для підготовки учнів до ЗНО з іноземної мови та провела розіграш окремих видань серед присутніх.

 фотозвіт

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

    

 

 

 

Читати 17 разів