П'ятниця, 21 грудня 2018 10:36

НА ДОПОМОГУ МОЛОДОМУ ВЧИТЕЛЮ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Картинки по запросу молодий вчитель

Заняття Школи молодого спеціаліста – вчителя англійської мови

13 грудня 2018 р.

 

     Одним із провідних завдань науково-методичної діяльності сучас­ної школи стає забезпечення необхідних умов для творчої діяльності молодих педагогів, надання їм допомоги в проходженні ступенів ста­новлення й розвитку системи роботи.

Згідно з планом роботи в НВК-ліцеї № 157 відбулися тренінги у рамках засідання  Школи  молодого спеціаліста, мета якої: надання педагогам- початківцям методичної допомоги у розв’язанні першочергових проблем, подоланні труднощів, з якими зустрічаються молоді учителі. 

     Молоді спеціалісти, які були присутні на занятті, отримали методичні консультації щодо організації навчально-виховного процесу та наступних аспектів викладання англійської мови: формування мотивації до вивчення англійської мови та вміння використовувати мову як інструмент; використання відеоматеріалів на уроках англійської мови; самоаналіз уроку в світлі вимог до сучасного уроку.Тренінги проводили:  Бахтарова А.М.  – керівник ШМС, вчитель вищої категорії, вчитель англійської мови ліцею №157 та Гінзбург Є.О. –  молодий спеціаліст,  вчитель англійської мови ліцею № 157.  Також молоді вчителі були ознайомлені зі схемою самоаналізу уроку .

Формування мотивації до вивчення англійської мови та вміння використовувати мову як інструмент

Бахтарова А.М.  – керівник Школи молодого спеціаліста,

 вчитель англійської мови вищої категорії  ліцею №157

 

Читати 46 разів