Понеділок, 07 травня 2018 04:51

Педагогічна майстерня «Запровадження сучасних комунікативних підходів до навчання англійської мови в старшій школі»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

     

24 квітня 2018 року в спеціалізованій школі № 216 відбувся захід для вчителів англійської мови – педагогічна майстерня «Запровадження сучасних комунікативних підходів до навчання англійської мови в старшій школі» за участю методиста Міжнародного освітнього методичного центру Dinternal Education Кріса Кербі (Kris Kirby).

     Педагогічна майстерня складалася з двох частин: практичної й теоретичної. Практична частина – це заняття з учнями 8-х і 10-х класів. На початку «вчитель» оголосив дітям план свого заняття, яке міститиме етапи: Vocabulary, Reading, Speaking, Games. Але Кріс розпочав свою роботу з учнями з … гри, намалювавши на дошці графічний образ розучуваної теми. Це учнів зацікавило, і подальша робота з ними пройшла динамічно, з логічними висновками самих учнів та – в кінці уроку – узагальненням їх участі з боку вчителя.

     Теоретична частина заходу – це розмова Кріса Кірбі з учителями про кожен з етапів уроку з учнями. Чому саме відбувався логічний перехід від однієї частини до іншої?  Методист зробив висновок: поступовість виконання певних завдань допомагає закріпити словник, перевести його в активну форму використання в кінці уроку (Speaking), з тим, щоб на завершальному етапі через декілька уроків опрацювання теми створити власний проект.

     Наступні короткі тематичні тексти, над якими учні працюватимуть далі, представляють граматичні явища, які теж засвоюються шляхом інтерактивної роботи.

     Частина Writing передбачає використання вивченої лексики та граматики в конкретному власному висловлюванні.

     У кінці Олена Берест, методист освітнього методичного центру Pearson Dinternal,  проаналізувала підручник, за змістом якого проводився демонстраційний урок, розповіла про його переваги для роботи учневі у школі і вдома (Focus Three). Також познайомила з посібником  Exam Trainer для підготовки до ЗНО, який містить новинку – відео з караоке.

     Як зазвичай, насамкінець був проведений розіграш призів – навчальних матеріалів видавництва для навчання англійської мови.

       

 

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

    ф

Читати 90 разів