Четвер, 01 лютого 2018 17:32

Районне методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

25 січня 2018 року в СШ № 252 імені Василя Симоненка відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови на тему: «Основні аспекти формування ключових компетентностей з англійської мови». Захід проходив за участю Буренко Валентини Миколаївни, доцента кафедри методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидата педагогічних наук, автора підручників “Dive into English”.

 

     Буренко В.М. розповіла про мету і цілі нових підручників “Dive into English” для 1-го та 9-го класу, створених для загальноосвітніх навчальних закладів. Автор поетапно познайомила присутніх з основними ключовими компетентностями, визначеними в концепції Нової української школи, які враховані в зазначених підручниках.

     Усі завдання і вправи націлені на активізацію діяльності учнів під час навчання англійської мови шляхом опрацювання змісту текстів для читання та аудіювання, виконання граматичних вправ тощо. У підручнику для 9-го класу, зокрема, враховані всі види мовленнєвої діяльності: Listening, Reading, Speaking, Grammar – за новою програмою, що дозволяє ефективно підготувати учнів до складання ЗНО, оскільки забезпечується візуальна підтримка роботи в групах, в парах, під час проектної діяльності. Усі аудіо- матеріали записані носіями мови. Введені сучасні види для розвитку писемного та усного мовлення: дискусія, ділове і приватне листування, есе, опис фото (усний та письмовий), інтерв’ю тощо. Багато завдань дають можливість учителеві розвивати в учнів критичне мислення, вміння аналізувати й зіставляти явища та факти повсякденного чи суспільного життя.

     Валентина Миколаївна зупинилася також на аналізі робочого зошита до підручника 9-го класу, який поглиблює та закріплює вивчене на уроці, полегшує роботу вчителя під час підготовки до уроку та його проведення, а школяреві допомагає орієнтуватися в пройденому матеріалі. Містить цікавий і різноманітний країнознавчий матеріал, котрий допоможе учневі самому визначити власну траєкторію навчання. Формат контрольних робіт співпадає з форматом завдань ЗНО.

     За даними підручниками учень уже з 1-го класу навчається себе оцінювати: «Я це вмію», «Я це знаю», «Я це можу».

     Присутні на заході вчителі іноземної мови зацікавились даними навчально-методичними комплектами і під час обговорення висловили свої думки з приводу почутого і побаченого з надією на гарні результати навчання іноземної мови. А це найголовніше!

 

Читати 170 разів Останнє редагування Четвер, 01 лютого 2018 19:04